reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwas foliowy i witaminy w ciąży. Co i ile ?

reklama
a my ostatnio dostałyśmy jeszcze dodatkowo biofer folic.bo nasza morfologia jest mało ciekawa :( może się poprawi.
 
Ja biorę Prenatal Classic jest jeszcze Complex z dodatkowymi minerałami w formie kapsułek które można rozpuścic w wodzie jak ktos nie lubi dużych tabletek. No i oczywiście kwas foliowy:)
 
Ja bralam przez 3/4miesiace kwas foliowy.Ostatnio bralam feminatal a teraz biore falvit.(Feminatal jest strasznie drogi);/ i biore jeszcze biofer (zelazo).
 
witam
u mnie jest jeszcze inaczej...jestem w 6tc, moj lekarz kazal odstawic mi kwas filiowy,bo ponoc zle wplywa na przemiane materii a witaminki mam dostac w trzecim miesiacu...nie wiem co o tym myslec??????????
pozdrawiam
 
ja bralam cala ciaze materne i tak od 5 miesiaca mnostwo zelaza,juz myslalam ze mi sie maly cyborg urodzi
 
ja brałam w ciąży Prenatal i chyba znów zacznę, bo cosik brakuje mi witaminek :(. Włosy osłabione, cera poszarzała...
 
reklama
nata102 dosc wczesnie kazał ci odstawic ::) ja z tego co pamietam to troche dłuzej zazywałam folik chyba do 3 miesiaca. Wiem ze folik jest potzrbny zeby dziecku układ nerwowy (chyba oile dobrze pamietam)albo jakis inny wazny narzad dobrze sie wykształcił :)
 
Do góry