reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

laktacja? kiedy pojawia sie mleko w ciazy?

U mnie siara pojawiał się też bardzo wcześnie ( w pierwszej i teraźniejszej ciąży). I leci coraz więcej i częściej. Musiałam kupić sobie ultra cienkie wkładki do stanika (bo i tak cycki mi już się nie mieszczą w moich starych cyckonoszach :-D-nic nie powiem o wymianie staników na większe) Odkąd nosze wkładki jest nieco lepiej. Przynajmniej w pracy nie czuje smrodu siary z moich piersi.
 
reklama
Mi się już pojawiła a to dopiero 18tc z ciekawości nacislam nawet sutka i poleciło kilka malutkich kropelek. 🙂 23. 11 mam usg piersi
 
Do góry