reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

laktacja? kiedy pojawia sie mleko w ciazy?

Tak się często zdarza, u mnie w okolicach 5 miesiąca pojawiła się ta siara, lekarz mówił że to normalny obiaw. Dziwne troche to co?, dziecka jeszcze nie ma na zewnatrz a tu juz produkcja pełna parą, ehhh fajnie jest być w ciaży :-)
 
reklama
mi leciala "siara" pod koniec drugiego i na poczatku 3 trymestry(nie pamietam w ktorym tyg dokladnie), a teraz jestem 9 dni przed terminem i od jakiegos czasu nic mi nie leci..dziwne troche, bo myslalam ze teraz bedzie mocniej leciec a tu sucho..mam nadzieje ze pokarm bede miec..po porodzie..
 
Monikaaaa napewno bedziesz miała pokarm, na początku po kropelce a potem będzie aż sikało. Ja pierwsze dwa miesiace to bez kitu trojaczki bym wykarmiła, a żeby mała pojadla to musiałan najpierw odciągać bo inaczej się krztusiła.
 
u mnie siara od 18tc byla ale wcale mi to nic nie wywrozylo :-p bo teraz maluszek ma juz 4 msc i nie mam prawie wcale pokarmu :dry:
 
Ja mam już "siarę" od 5m-ca ciąży:)
Czasami tak leci, że wkładki nieuniknione a czasem kilka dni przerwy.
Nie ma co się obawiać, że jest tego za mało czy za dużo.
Organizm sam będzie wiedział, co ma robić po urodzeniu malucha
a zwłaszcza nasze piersi:)
Także dont worry:)
U mnie w rodzinie żadna kobieta nie miała pokarmu,
ja mam nadzieję, że będę tą pierwszą:)
 
czesc kochane mamuski mam pytanie moze pomozecie mi z odpowiedzia jestem obecnie w 25 tyg ciazu i dalej nie pojawiła sie u mnie tak zwana siara czy mam sie nie pokojic ze cos jest nie tak ostatnio miała sporo stresu czy to moze miec wpływ na laktacje
 
Witam!jestem w 14 tygodniu ciąży,od kilku dni swędzą mnie sutki...a dzis zauważyłam,że wydobywa sięz nich cos w postaci płynu...takie slodkawe bo polizałam z ciekowsci:-D nie wiem czy to normalne??to pierwsza moja ciaża i nie wiele wiem na ten temat dlatego pytam Was :tak:pozdrawiam!!!
 
reklama
Do góry