reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Maya12

Mama Aleksandra i Mai :-)
Dołączył(a)
19 Styczeń 2010
Postów
926
Miasto
Śląsk
Dziewczyny bedace w ciazy z druga pociecha zapraszam do dzielenia sie przezyciami, wrazeniami, pytaniami w czasie ciazy i nie tylko!!! :-) Watek na kazdy temat, nie tylko ciazowy ;-)
 
reklama
Ja mam nadzieje, ze dolacza w koncu wszystkie ze staraczek, bo szczesliwie zafasolkuja i bedziemy mogly razem cieszyc sie rosnacymi brzuchami:-)...no dobra ja tam bym wolala, zeby moj za bardzo nie wystrzelil, choc juz chyba za pozno:-)

OBY TYLKO NIE PODLACZONO NAS POD INNY WATEK - TUTAJ PUSZCZAM OCZKO DO MODERATOROW ;-)

Za ile dokladnie wracacie do Pl? Masz juz na oku jakiegos gina?


Ide lyknac nospe, bo po dzisiejszych atrakcjach oprocz bolu glowy mam taki lekko pobolewujacy i napiety brzuch.
 
Ostatnia edycja:
IiM ja tez mam nadzieje ze nigdzie nie bedziemy podpiete ;-) Do PL wracamy za 6 dni!!!!!!! :-) i w PL musze poszukac gina, nie mam jeszcze pojecia do kogo pojde :-)
 
Pajka jasne!!!!! :-) :-) zreszta na pewno zostaniesz lipcowka :-D albo znow sierpniowka ;-) kiedy wraca Twoj M? :-)

...to jest nas juz 3 i czekamy na wiecej :-)
 
reklama

Mlodamamusiu dziekuje za zaproszenie, ja do najmlodszych mamus juz sie nie zaliczam....to juz moje ostatnie dni z 2 na przedzie... Mysle, ze zalezy nam na utrzymaniu tego watku i jesli nikt nas nie przeklei to bedzie fajnie. Niech to bedzie watek dla mamus i ciezarowek, ktore juz maja za soba przezycia z pierwszej ciazy i teraz spokojnie czekaja na kolejne pociechy. Oczywiscie odwiedziny innych forumowiczek mile widziane.

Dziewczyny ide polozyc Melise spac - dzisiaj nie spala w ciagu dni i juz pada. Bede wieczorem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry