reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
dzwina sprawa testy popoludniowe wychodza mocniejsze niz te z rannego... ciekawe dlaczego?


Pajka!!!
HA!!! CUDNIE !!!

też tak miałam ;]
zobacz te dwa pierwsze testy z 22.10 rano i wieczór ;)
jesteś w ciąży i nie ma co do tego wątpliwości.
Widzisz, dzidziuś stwierdził, że ma w d*** zdanie babci, że chce z Wami być i że się właśnie teraz urodzi :D

wkleisz fotkę? ;)
 
nie wiem czy cos zobaczycie bo mam problem z ostrością ani jeden mi nie lapie ani aparat w tel ani w aparacie...
ten na dole to o 14 był robiony...

a ja sie martwie a moze te testy falszywie pozytywne wychodzą?? przecież jest taka mozliwość:( wczoraj tez ten o 13 był mkocniejszy od tego rannego a dzisiaj ta kreska wcale taka mocna nie jest :/
 
Kochana, zrób jutro 25 czułość i zobaczysz, że będą dwie kreski!!! Ja jestem przekonana, że jesteś w ciąży, bo aż tyle testów nie może się mylić ;)

proszę, projekt salonu:
szafa i projekt pokoju.jpgZobacz załącznik 422900
co Wy na to? Zawsze można zamienić stół z kanapą...
 
reklama
Rysica własnie mam raki zamiar zrobic testa 25 i bardzo sie boje, ze tam nic nie wyjdzie :/ stresuję się... w sumie z Sebciem jak byłam w ciaży późno mi wyszedl test... no, ale zobaczymy:/

no to by sie pomylilo 5 testow
 
Do góry