reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

pajka testy ciążowe to nie beta
chyba rysica ci pisała o barwniku - możesz mieć nawet tak że wcześniejszy test będzie mocniejszy a późniejszy słabszy, bo będzie za mało barwnika, jedyny miarodajny teraz to byłby przyrost bety - np. dziś i za dwa dni, ale pisałaś że nie masz jak zrobić... bierzesz lutkę i to wszystko na co masz teraz wpływ, teraz się postaraj nie stresować i tak już niczego nie zmienisz... wszystkie trzymamy kciuki i zobaczysz będzie dobrze...
 
reklama
Pajkaa, dokładnie tak jak fioletowa pisze, mnie wyszedł jaśniejszy test zrobiony później niż ten wcześniejszy...
Test ciążowy to wynik "tak" lub "nie" - nie liczy się czy kreseczka jest jasna czy ciemna ale czy jest, bo każdy test może mieć nalaną inną ilość barwnika i może być jaśniejszy albbo ciemniejszy - nawet z tego samego moczu!!! wszystko zalwży od testu ciążowego... na upartego, ja miałam porównywalnie ciemniejszą kreseczkę w porównaniu do kontrolnej przy becie 187 niż przy becie 2650, bo przy 2650 miałam ciemno różową kreskę ale jasniejszą od kontrolnej... a przy 187 miałam kreseczkę mocną, ale na lewym brzegu najbardziej, i ona była taka sama jak kontrolna.
zobacz sobie jeszcze raz i przeanalizuj:https://picasaweb.google.com/100371672489823378340/22102011?authkey=Gv1sRgCISz6JTnid-SiAE
 
Rysica taki jak Ty miałas w 34 dc taki mam dzisiaj z rana...

u mnie to tak eyglada
ostatni jest z dzisiaj rana



Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
pajkaa nie rób więcej testów
dla swojego spokoju, po co ci teraz nakręcanie się... testy cię nie uspokoją, a może pogadaj z mężem i jakoś spróbujcie zorganizować żebyś mogła zrobić betę
 
Fioletowa gdybym chciala miec wynik bety w tym samym dniu musiałabym jechac do Katowic - potem znowu po wynik...zbyt duzo zachodu...
 
Pajkaa wariatko, przecież te testy wskazują jednoznacznie ciążę. Nie świruj już;-). Ja miałam taki sam. Nawet na ulotce od testu jest napisane, że nawet blada kreska testowa wskazuje na ciążę.

A mnie wczoraj wieczorem koło 22iej kolka nerkowa tak złapała że miałam ochotę gryźć ściany, nie mogłam sie wyprostować, więc nie było wyjścia i M zawiózł mnie do szpitala. Na szczęście mnie nie zostawili na oddziale. Dostałam zastrzyk, po którym ból minął, lekarz mnie zbadał. Na szczęście nie ma zastoju w nerce, ale jest poszerzony kielich, być moze jakiś piasek albo mały kamień mi schodzi, a tego na usg nie zobaczy.
Teraz już nie boli, jestem na no-spie i modlę się, zeby ból nie wrócił. Jeszcze 15 tygodni...po takim bólu poród mi nie straszny.
 
Pajka GRATULACJE! :-) A swoją drogą wiedziałam, że się potwierdzi. Należało Ci się! Pewnie szczęście Cię przepełnia.
Testy masz takie jak moje na :D Tez były bladziutkie i to kilka robiłam i wychodziły niezmiennie takie same. Nie wiem czy któraś pamięta, też wkleja łam swoje bo nie byłam pewna czy mam zwidy czy rzeczywiście widzę kreskę. Mojemu m musiałam ją wskazywać, bo nie dowidział. Z Julką miałam drugą kreskę po byku :D

Co do śluzu miałam też białawy i czasami ciągnący się. Co do bólów brzucha były, ale takie nieco inne raczej w okolicach pępka. Miałam zawroty głowy i potworną senność. To było najbardziej uciążliwe. Do tego byłam/ bywałam rozkojarzona. Odpoczywaj ile się da, ale leżac jak mói mój gin "siedzenie nie jest formą odpoczynku dla kobiet w ciąży"

Ollena na ten prezent dla 3 - 4 latka mogę zaproponować elementarz. Jednak to zależy od zainteresowań dziecka.
Ja mam sentyment do elementarza z naszego dzieciństwa, pamiętacie go ? http://image.ceneo.pl/data/products/1254576/i-elementarz.jpg
Sweety a Ty miałaś problemy z nerkami przed ciążą ?
Fioletowa teraz czekamy na Twoją nowinę :-D
______________________________________________________________________________________
Która ma pomysły na "dorobienie" w czasie błogosławionym ?
Chyba że pracujecie w firmach gdzie potrzebują grafika, freelancera. Projekty + realizacja lub projekty a realizacja po stronie Klienta. Projektowanie reklam zewnętrznych, wewnętrznych, akcydensy, logotypy, księgi logo ... etc Na razie na rynku bryndza z nędzą :no::-:)-(i chyba firmę trza zawiesić :-(
 
reklama
JaM - nie miałam żadnych problemów z nerkami, ale z tego co czytam takie kłopoty jak moje dość często się zdarzają w ciąży. Dzisiaj jeszcze kupię w aptece wodę Jana, wczoraj lekarz powiedział, że mogę ją pić, a ona rozpuszcza złogi i piasek. Może pomoże.
 
Do góry