reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Pajka nie stresuj sie juz, blagam, nie ma @, krechy sa toz to piekna ciaza!!!!!!!!

sweety bardzo wspolczuje :( dobrze chociaz ze Cie nie zostawili w szpitalu i oby juz nie musieli!!!!!!

JaM to nie ma prezent tylko dla mojego Patryka, chce mu uzupelnic kolekcje bajek bo do PL nie polecimy raczej do lipca wiec musi miec jakies nowosci do czytania i ogladania bo on bajki uwielbia.

A ja jutro na usg sialalal;) choc powiem, ze dzien PRZED mnie juz tak to nie podnieca jak 2mies przed...wczoraj w Gapie bylismy ZNOWU i musialam wyjsc widzac te ubranka dla dziewczynek. Mm pocieszal, ze jeszcze nie wszystko stracone ale ja czuje, ze wszystko :(

Wlasnie mojemu bylemu (bylismy razem 6 lat) urodzil sie syn :)))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
to mnie uspokoilyście :)
staram się jak najwięcej leżeć bo zauważyłam, ze im mam bardziej intensywny dzień tym mocniej boli mnie brzuch... także leżakuję sobie. Mam nadzieję, ze za niedługo będę miała WIFI wiec bede mogła śmigać na lapku i pisać z Wami... szkoda, ze z komórki nie mogę :/
 
Fioletowa gdybym chciala miec wynik bety w tym samym dniu musiałabym jechac do Katowic - potem znowu po wynik...zbyt duzo zachodu...

pajkaa no to zrobię trochę reklamy ;-) DIAGNOSTYKA laboratoria medyczne i analityczne: Nasze placówki
idziesz tam, przy rejestracji prosisz o kartę stałego klienta, z ta kartą dostajesz rabat, ale najważniejsze jest to, że do niej dostajesz pin i do laboratorium idziesz tylko oddać krew - a wynik jak rano krew oddajesz, możesz po 15 odczytać z netu :-D
tadam :-p
 
witan od mamy - boze jak ja tu d porodu zostane to bede miala 50 kg na plus mamusa starej daty i mwi ze za dwoj trza jesc , wlasnie po duzym talerzu zupy leze a juz nancia pyzy robi !!!! ale je p drzemce zjem bo inaczej dziecko mnie zakpie bo ewidennie jak sbie pojem tak ze przejem ma malo miejsca i kopie mamke ;/



oficjalnie jestem obsrana zaczelam 31 tydzien- tydzien w ktorym urodzilam natana !!! a go rodzilam prawie 2 miesiace przed porodem /(mialam rodzic 24 lipiec urodzilam 26 maj).........


t tu wypada jakos 11 styczen;/
 
kasiurek leż i się nie ruszaj, będzie dobrze, nie urodzisz tak wcześnie

a dzidziuś kopie nie dlatego że ma mało miejsca, tylko dlatego że z jedzeniem dajesz mu energii :-)
 
Kasiurek, jak to obsrana?!?!?! ;P kompletnie nie wiem jak mam to rozumieć, hahahahaa
nie przejmuj się, teraz leżysz, łykasz leki i NIC nie zwiastuje przedwczesniego porodu!!!! Będzie dobrze, zobaczysz!!! Nie możesz się tak nastawiać, bo tego 11 stycznia to Ty ZE STRESU urodzisz a nie dlatego, że Ci coś jest............
a kto jest z Natanielem?? czy Nat jest z Wami i babcia się nim zajmuje i Tobą? (moja mama pewnie by była zachwycona jakby mogła się mną i Szymkiem zająć...)
 
Ja nie mogę...Kasiurek...rozumiem, ze się cieszysz:-):-D. Urodzisz w terminie, zobaczysz dzieciaku:-):tak:.

Ja właśnie popijam wodę Jan na te moje nery, całkiem smaczna...prosto z Krynicy;-).
Idę robić pastę carbonara, a na 16tą na gimnastykę:-)
 
hej dziewczyny :-)
dzis moj pirrwszy wyklad teorii na prawo jazdy hihihi :-))) Ide na 17. Pojutrze drugi i pojutrze mialam tez miec usg, ale pojde w piatek prawdopodobnie, chyba ze zdaze po wykladzie w srode.

Ollena powodzenia jutro, oby maluszek byl zdrowy :-) Pamietaj, ze bedzie co ma byc :-)
Pajka kobieto nie rob juz wiecej tych testow!!! ;-) jestes w ciazy i nic tego nie zmieni :-) zrob test za tydzien i zobaczysz, ze bedzie ciemna krecha :-) a do gina idziesz? za tydzien bedzie dopiero widac pecherzyk, a serduszko to pewnie za 3 tyg. Powodzenia i nie stresuj sie jezeli naprawde nie masz czym :-)
 
reklama
ollena najważniejsze tak jak aldo pisze, żeby wszystko było ok z maluszkiem


JaM ja mam w planach dorabianie tak jak cały czas to robię - dając korki z niemca... chociaż pewnie będę musiała pomyśleć o jakimś własnym biznesie po ciąży...
 
Do góry