reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
Kasiurku Ty obsrana :eek::-) a ja Ci mowie, ze dzisiaj kończysz 31 tydzień a nie zaczynasz :d jutro zaczynasz 32 tc :):)

Aldo
ostatnio już serduszko było w 5 tci6 dniu :) do lekarza ide 24 stycznia 2 dni przed swoimi urodzinami mam nadzieje, ze usłyszę dobre wieści:)

Rysica no DG jest mega dużym miastem... jeszcze poczekam z betą :D
 
Kasiurku Ty obsrana :eek::-) a ja Ci mowie, ze dzisiaj kończysz 31 tydzień a nie zaczynasz :d jutro zaczynasz 32 tc :):)

Aldo
ostatnio już serduszko było w 5 tci6 dniu :) do lekarza ide 24 stycznia 2 dni przed swoimi urodzinami mam nadzieje, ze usłyszę dobre wieści:)

Rysica no DG jest mega dużym miastem... jeszcze poczekam z betą :D

Dobra dobra, ja na Betę jechałam pół Warszawy, 3h mnie w domu nie było ;P więc nie marudź hihi
 
Ollena mojemu bylemu urodził się syn 15 sierpnia ja rodziłam 16 sierpnia to dopiero czad :D

Rysica ale ja nie mam z kim młodego zostawić...o to głównie chodzi... a M nie bedzie z powodu bety specjalnie brał wolnego :/
 
nie musi brać od razu wolnego, mówi, że się spóźni bo żona na badanie musi jechać i tyle ;P przecież chyba nic się nie sanie jak raz na jakiś czas się do pracy spóźni? Może zostać dłużej. Przynajmniej mój tak robi.......
albo weź młodego ze sobą :) tam nie ma tłumów jak w laboratoriach państwowych czy przychodniach, szczególnie jak np ok 12 dojedziecie na miejsce. Tam jest XXI wiek w tych laboratoriach, jeszcze Ci dziecko zajmą na chwilę zabawią i zagadają, jak w gabinecie będziesz.
 
Ostatnia edycja:
Pajka nie martw sie beta, bez bety ciaza nie zniknie, 24 zobaczysz juz na usg to co chcesz zobaczyc:)))

Sweety wszystko stracone czyli corka...o to tylko mi chodzi.

Rysica chce dziewczynki ale znajac zlosliwosc losu nie bede jej miala... ludze sie i oszukuje, ze pogodzilam sie juz z drugim synem ale tak naprawde to niestety nie:( dlatego boje sie jutra i swojej reakcji jesli syn sie potwierdzi...
 
Pajciu ja jestem pewna, ze wszystko jest OK. Sama nie robilam bety, testy wychodzily mi raz jasniejsze a raz ciemniejsze. Nie mialam ani razu kreski tak ciemnej jak kontrolna. Wiem, ze teraz bedziesz sie niepotrzebnie martwic ( jak wiekszosc z nas), ale staraj sie tego nie robic. Jestes w ciazy i juz:-)

Ollena przylece do Ciebie i tak Cie wytargam, ze zaczniesz zaraz myslec pozytywnie. Pomysl jak bys sie czula gdyby Twoja mama przed Twoim urodzeniem tak gadala i chciala tylko chlopca. Jej teraz by bylo wstyd, a Tobie przykro... nie szukaj juz dziury w calym, pieknie znosisz ciaze, malenstwo zdrowe, Twoj synek bedzie mial rodzenstwo, a Wy kolejne dziecko. Czego jeszcze wiecej chciec:-) Nie zameczaj sie juz tymi rozmyslaniami, ciesz sie ciaza i powiekszajaca sie rodzinka. Wszyscy bedziecie dzieki temu szczesliwsi.

Kasiurek na stowe nie urodzisz teraz:-) Zobaczysz, ze donosisz ciaze do konca, mamuska o Ciebie dba, jestes pod kontrola lekarza. Wszystko bedzie dobrze!

Sweety wspolczuje tych komplikacji z nerkami. Ja sama kiedys chorowalam, mialam kilka razy zapalenie nerek i wiem jaki to okropny bol. Pij duzo, zreszta sama wiesz..:-)

Ryska fajne masz fotki na FB, widac, ze sie Wam spotkanie udalo:-)

Ja dzisiaj znow nie dotarlam do lekarza, ide jutro na 18. Tez zobacze dzieciaczka, ciekawe, czy siusiak jest tam gdzie byl i nie wyparowal:-) ja jestem w tej kwestii niedowiarkiem i choc juz tyle razy slyszalam, ze to chlopiec, to dopuszczam mysl, ze moze byc i dziewczynka. Choc juz sie przyzwyczailam do mysli o synku i mam pierwsze chlopiece ubranko:-) Male jest niezwykle aktywne, ciagle kopie i wierci sie w brzuchu. Chyba bardzo urosl od ostatniej wizyty.
 
Jeszcze cos mi sie przypomnialo.... Wczoraj bylam w drogerii kupic pare rzeczy, w tym farbe do wlosow - farbuje wlosy w ciazy co jakies 3 miesiace, nie lubie odrostow. Bedac w ciazy z Melisa tez farbowalam i nawet pytalam lekarza, czy sa jakies przeciwwskazania, ale powiedzial, ze jesli mnie zapach nie odrzuca i nie chce mi sie od niego wymiotowac, to spokojnie moge farbowac. No wiec zapakowalam do koszyka ta farbe i szukalam jeszcze zelu do wlosow, pytam dziewczyny z obslugi gdzie leza zele, ta zerka mi do koszyka i prawie z krzykiem na mnie, ze po co mi farba skoro jestem w ciazy. Normalnie lazila za mna po sklepie i robila wylkad jakie to szkodliwe. Najpierw spokojnie jej wyjasnilam, ze w tego typu sprawach raczej slucham lekarza, a potem musialam nieco ostrzej jej odpowiedziec, bo zachowywala sie tak jakbym lazila po sklepie z papierosem w ustach i flaszka pod pacha.

Ja rozumiem, ze jak ktos nie chce farbowac wlosow w ciazy, to niech nie farbuje. Ja rezygnuje w ciazy z wielu rzeczy, ale skoro nawet lekarz mi powiedzial, ze moge farbowac wlosy to nie bede lazila z odrostem przez prawie rok. Mowie Wam jak ta dziewczyna sie mnie uczepila...szok:-)
 
reklama
Rysica no niestety to nie jest takie latwe... on ma spotkania, firmę na glowie... także taką "pierdołą" nie będę mu głowy zawracała bo ma ważne sprawy na głowie...

IiM ja też farbowałam włosy tylko co miesiąc, ale farbą bez amoniaku:)
 
Do góry