reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Witam,
poszukuję par chętnych do udzielenia mi wywiadu związanego z tematyką in vitro. Dokładnie chodzi o opowiedzenie o związku, długości leczenia, ilości zarodków, a w szczególności o odniesienie się do opinii prezentowanych na temat zabiegu w mediach, które przytoczę. W tym celu potrzebowała będę, aby były to pary w szczególności posiadające już dzieci poczęte dzięki zabiegowi in vitro, ale oczywiście wszystkie osoby chcące się wypowiedzieć będą przeze mnie mile widziane.
Badania będę prowadziła dopiero w okresie wakacji, gdyż nadal dopracowuję kwestionariusz wywiadu i konsultuję go z promotorem, jednak do lata wszystko powinno być gotowe, piszę w tej sprawie teraz ponieważ muszę mieć czas aby zgromadzić odpowiednią liczbę par.
Najchętniej przeprowadzałabym te wywiady osobiście, więc ważne by było dla mnie, aby pary były z terenu Warszawy.
W każdej chwili mogę udzielić dodatkowych informacji, mam nadzieję że znajdą się osoby chętne do wyrażenia swoich opinii.
 
reklama
cześć dziewczyny

poczytałam troszkę wasz wątek a szukałam wątku mamusiowego bo chciałabym zakupić adapter do pasów dla ciężarnej. czy któraś z was stosowała taki i może polecić? a może macie do odsprzedania? pozdrawiam:-) :)
 
Iga, właśnie miałam Ci linka wysłać bo pytałaś, ale widzę że już znalazłaś wątek. Raczej martwy on jest i chyba nigdy za specjalnie nie hulał patrząc na liczbę stron
 
No właśnie widze ze szału nie ma. Pewnie mamuski rozpierzchły sie to tu to tam. Szkoda. Jakos nie moge sobie miejsca znależć na mamuskowych forach. Moze dziwna jestem ale jakoś to nie dla mnie.
Może wiecej dziewczyn tu przyjdzie z czasem...
 
witajcie mamusi po dlugiej przerwie ,, niektorych z was nawet juz nie pamietam bylam tutaj osttanio jakies 2,5 roku temu :( heh mam synka ktory ma 3 lata i teraz w tym cyklu jedziemy po zimorodka naszego...z wiazku z tym mam do was pytanie czy ktorejsc z was udal sie crio?
 
Do góry