reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy od początku ciąży :)

Pyscek

:)
Dołączył(a)
14 Marzec 2011
Postów
4 141
Miasto
Starachowice
Witajcie, jestem ciekawa jakie objawy miałyście od początku ciąży, jak się tylko dowiedziałyście że jesteście w niej :)
Pozdrawiam, i dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
 
reklama
Hej :) Ja co prawda jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży, bo na dniach mam dostać @ choć mam nadzieje że nie nadejdzie. :p Z chęcią jednak się dołączę do nowo powstałego wątku. Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was miała kiedyś objawy ciąży przed datą planowanej @. Wiem że u każdej jest inaczej ale zastanawiam się czy to możliwe żeby mnie już tydz przed @ bolały piersi i jajniki (zawsze miałam 2-3 dni przed @) i od 2 dni jestem senna i mdli mnie. nie wiem czy to nie stres trochę daje tu o sobie znać bo od dawna się staramy a na dodatek w grudniu poroniłam w 5 tyg co bardzo przeżyłam.
 
Wydaje mi się, że właśnie kobiety, które długo starają się o Dzidzię, doszukują się objawów na siłę.
Nie raz tu były opisywane całe litanie świadczące o ciąży, a niestety @ i tak nadchodziła :-(

U mnie w obu ciążach jedynym objawem były bolesne piersi, dopiero jak testy wychodziły pozytywne zwracałam uwagę na inne symptomy ;-)
 
ślicznie dziękuję za odpowiedzi :)
szczerze mówiąc sama jestem teraz w ciąży 7 tydz, i wcześniej miałam zgagę, a teraz rano mnie mdli - ale jeszcze nie siedzę w wc :p za to senność i zmęczenie cały czas ... do tego wc ciągle latam bo siusiu ... :-p piersi mnie nie bolą, natomiast brzuch czasem zaboli jak na @ i jajniki czasem zakują ... teraz czekam z niecierpliwością na 3.06 mam wizytę serduszkową ... bardzo się boję, bo dokładnie rok temu o tej porze dowiedziałam się że nie ma serduszka, i wylądowałam w szpitalu po poronieniu :(
 
Pyscek trzymnam kciuki za Ciebie na pewno będzie oki wszystko. Koniecznie daj znać jak po wizycie. ;)

Nulini zdaje sobie z tego doskonale sprawe dlatego wierz mi staram sie tyle o tym nie myśleć. Jednak tym bardziej po poronieniu nie jest to takie proste. Caly czas jestem dobrej mysli. Moj mąż bardzo mnie wspiera. Po 11 latach zwiazku rozumiemy się bez słów ;)
 
U mnie pierwszym symptomem był brak okresu ;) Dopiero potem, kiedy zrobiłam test wszystko jakoś "ruszyło", zaczęły mi "wkręcać" objawy, na szczęście minęły dość szybko poza jednym - jeść, jeść, jeść :szok:
 
Dziewczyny czy to możliwe żeby beta z krwi była błędnie wykonana w laboratorium? Objawy mi się utrzymują a @ brak
 
reklama
Do góry