reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ostatnio pytałam mojej położnej jak to jest z tym przyrostem wagi w ciąży bo trochę się zmartwiłam, że to może nie dobrze, że 17 tydzien i nic nie przytyłam ale powiedziała mi że to zupełnie ok i najbardziej się zacznie tak od 25 tygodnia. Akurat może racja, w moim przypadku za dużo przytyć też nie wskazane więc chyba dobrze, że jeszcze nie tyje.
 
reklama
Da się ❤️ co u Ciebie? Przecież w innych krajach też da mamy otyłe i rodzą zdrowe dzieci.

@bigmom @Dorocia83 co u Was? Ja już 26+3 i niestety plus 9-10 kg 🙈
Hej ho bo miesiącach milczenia?
U nas połowa 6 miesiąca, właśnie leży i śpiewa to Sobelka (o gustach muzycznych się niedyskutuje, a o dziecięcych to już wogole 😂). Mam nadzieję, że u Was również wszystko skończyło się dobrze 🩷
 
Hej ho bo miesiącach milczenia?
U nas połowa 6 miesiąca, właśnie leży i śpiewa to Sobelka (o gustach muzycznych się niedyskutuje, a o dziecięcych to już wogole 😂). Mam nadzieję, że u Was również wszystko skończyło się dobrze 🩷
Cześć kochana ❤️❤️❤️ u nas trzy miesiące szczęścia leży i kłóci się z matką 😜 urodziłam naturalnie, bez obrażeń, dwa tygodnie przed terminem, po indukcji, 3940 gr szczęścia ❤️❤️❤️ przytyłam prawie 20 kg 🙈 została mi połowa, ale od środy biorę się za siebie ❤️❤️🥰
 
Em93 pisałam tu dokładnie rok temu :) urodziłam zdrowego synka 5 miesięcy temu, waga start 139 kg. Schudłam w ciąży 26 kg. Dieta niskie IG ale bez spiny, jak mi się chciało czegoś to zjadłam nawet coś słodkiego oczywiście nie opychalam się, ale raz w miesiącu mały batonik czy MCDonald. Ruchu mialam mało, 4 ostatnie miesiace ciąży leżenie plackiem ze względu na skróconą szyjkę macicy praktycznie do zera. W szpitalu spotkałam mnóstwo otyłych dziewczyn, które również rodzily zdrowe dzieci.Nie poddawajcie się dziewczyny. Każda z nas może być mamą.
 
Do góry