reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pekla prezerwatywa. Co robic?

jeszcze cos. moja dziewczyna mowi ze bola jej jakby jajniki ( gdzies pod pepkiem)...ale nie jest pewna czy to to...gdzies od nastepnego dnia po sexie. czy to moze byc 1 oznaka ze jest w ciazy??
Jeśli twoja dziewczyna sama nie wie gdzie ma jajniki to chyba jesteście za młodzi na sex.
 
reklama
naspisalas " no może poza krwawieniem implantacyjnym, czyli małe krwawienie wywołane zagnieżdżeniem się jaja, żadkie" przypomnialo mi sie ze gdzies po stosunku jak moja dziewczyna poszla szybko sie wykompac to zauzwazyla ze troszke krwawi jej z pochwy. Czy to zla oznaka?
Zaraz się dowiemy, że dziewczyna była dziewicą! Albo piszesz takie bzdury z nudów i dla jaj, albo jesteś takim dzieciakiem, że proponuję poczytać coś o sexie w internecie - OD PODSTAW! Ktoś kto myśli, że oznaki ciąży są zaraz po stosunku ,powinien praktykę sobie darować do momentu opanowania i zrozumienia teorii.
 
Irytujace i smutne jest to , że ludzie zaczynją współżyć ze sobą nie posiadając podstawowej wiedzy dotyczącej antykoncepcji, ciąży, a tym bardziej anatomii ciała.... żenujace, może jestem niesprawiedliwa, bo forum jest stworzone po to aby pytac i móc się czegoś dowiedzieć na tematy nurtujące, ale zanim zaczniemy rozwiewać swoje wątpliwości w taki sposób, to proponuje troche literatury poczytać...Przepraszam, ale nie wytrzymuje nerwowo czytając takie rzeczy, tym bardziej jeżeli zostaje "poruszany" temat skrobanki!!popieram wypowiedź poprzedniczki: z takimi pytaniami na forum dla dzieci!
Mam nadzieję, że dziewczyna w ciąże nie zaszła (a wydaje mi sie, że prawdopodobieństwo jest bardzo małe) i życzę Wam, żebyście w przyszłości ,kiedy juz dojżejecie do tego by zostac rodzicami, nie mieli problemów z zajściem w ciążę:)
pozdrawiam,
 
bla bla bla....troszke mam pojecia, moze cos przekrecilem albo wy zle rozumiecie napisany moj tekst. trudno, wszystkiego dowiem sie w sobote...
 
Wiesz z tymi dniami płodnymi to różnie bywa u każdej kobiety. Ja w ciążę z moimi bliźniakami zaszłam w 6 dniu cyklu. Życzę powodzenia i jak na 23-letniego mężczyznę powinieneś wiedzieć że ZAWSZE jest ryzyko zajścia w ciążę (warto o tym pomyśleć zanim się z kimś zacznie uprawiać sex).:tak:
 
Nie zdzierze, przylacze sie do dysksji. Junior ma lat 18, zobaczcie na pierwszej stronie tej niesamowitej dyskusji. Druga sprawa - dziecie drogie, odpowiedz zostala Ci juz udzielona. Ja wiem, najlepiej zapytac u zrodla, czyli u kobiet ktore byly, sa lub planuja zostac ciezarowkami, ale pamietaj - wiedza Twoja na tego typu tematy nie powinna wyplywac z netu. Jesli masz/macie jakiekolwiek watpliwosi, udaj sie po prostu do lekarza i dopytaj. A mnie szlag trafia, jak sobie pomysle, ilu takich niedouczonych mlodych ludzi ma dzieci i ile z tych dzieci chowa sie w warunkach braku podstawowych umiejetnosci wychowawczych....na szczescie znam i takich mlodych ludzi, ktorzy przywracaja mi wiare w nasz system edukacji...
 
Witam wszystkich!
Chciałbym się poradzić kogokolwiek czy moja dziewczyna może być w ciąży, jeżeli pękła prezerwatywa, okres skończył się jej w środę, stosunek miał miejsce w piątek. Dodatkowo ma jeszcze czasem krwawienie występujące z powodu pękających torbieli na jajnikach. Podobno nie można zajść w ciążę, ale jednak chciałbym to skonsultować.
Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam krzysiek.
 
reklama
Krzychur od konsultacji są lekarze ginekolodzy a nie forum. Jednak by ulżyć Twej niepewności.... na 90% w ciązy nie jest, 10% to długośc cyklu. :baffled:
 
Do góry