reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pekla prezerwatywa. Co robic?

Dołączył(a)
8 Luty 2009
Postów
10
Mam problem i pare pytan.
Wczoraj o 23 uprawialem sex z moja dziewczyna ma 20 lat. Dostalem orgazmu i pekla prezerwatywa ( DUREX ). W srode skonczyl jej sie okres. I ma dni plodne gdzies 12 lutego .Czy duze jest prawdopodobienstwo ze zaszla w ciaze? Ona i jej kolezanki mowily ze szansa na zajscie w ciaze jest jak 1 na milon.
Wiem ze sa tabletki do 72h i kosztuja ok 100zl i sa jeszcze takie ze mozna wziasc nawet po 2-3 miesciacach ( chyba te poronne ) i potem jest "skrobanka" ( ale brzydkie slowo ) kosztuja ok 1000zl. Co mam robic? Troche sie martwie za siebie i swoja dziewczyne, ona mowi ze nie ma sie czym przejmowac...
 
reklama
wiesz ryzyko to zawsze jest,ale watpie zeby byla ciaza takze wrzuc na luz,a jesli nadal bedziesz sie tym martwic to niech zrobi test ciazowy albo idzie do lekarza jesli nawet by sie okazalo ze jest ciaza to czemu myslisz o najgorszych rzeczach typu skrobanka?przeciez dziecko to cudowna sprawa,
 
wiesz ryzyko to zawsze jest,ale watpie zeby byla ciaza takze wrzuc na luz,a jesli nadal bedziesz sie tym martwic to niech zrobi test ciazowy albo idzie do lekarza jesli nawet by sie okazalo ze jest ciaza to czemu myslisz o najgorszych rzeczach typu skrobanka?przeciez dziecko to cudowna sprawa,

Jak ma dni nieplodne to duze jest ryzyko ze zajdzie w ciaze?
Troche sie boje;/ Nie chce miec dziecka w wieku 18 lat, jestem dopiero w 3 technikum. Dziecko? owszem ale po slubie.
I czy to prawda z tym "jeden na milon"?
 
wiesz ryzyko to zawsze jest,ale watpie zeby byla ciaza takze wrzuc na luz,a jesli nadal bedziesz sie tym martwic to niech zrobi test ciazowy albo idzie do lekarza jesli nawet by sie okazalo ze jest ciaza to czemu myslisz o najgorszych rzeczach typu skrobanka?przeciez dziecko to cudowna sprawa,

całkowicie się z tym zgadzam!! nie masz co panikować bedzie dobrze.
 
No tak ale wy jestescie juz pewnie po slubie;) macie meza i pewnie nie jedno dziecko. I dla was dziecko jest super. A ja jestem z dziewczyna 4 miesiace i nie chce takiej wpadki;/ co rodzicie by powiedzieli...zalamka. Odpowie dla mnie dla mnie dokladnie na pytania. A tabletki te 72h przed pewnie moglby zaltwic bez recepty ( przyjaciolka mojej dziewczyny ma znajomego ) wiec chyba nie byloby problemu.

EDIT: czyli nic nie bedzie? mam sie nie martwic?
 
Ostatnia edycja:
Mam problem i pare pytan.
Wczoraj o 23 uprawialem sex z moja dziewczyna ma 20 lat. Dostalem orgazmu i pekla prezerwatywa ( DUREX ). W srode skonczyl jej sie okres. I ma dni plodne gdzies 12 lutego .Czy duze jest prawdopodobienstwo ze zaszla w ciaze? Ona i jej kolezanki mowily ze szansa na zajscie w ciaze jest jak 1 na milon.
Wiem ze sa tabletki do 72h i kosztuja ok 100zl i sa jeszcze takie ze mozna wziasc nawet po 2-3 miesciacach ( chyba te poronne ) i potem jest "skrobanka" ( ale brzydkie slowo ) kosztuja ok 1000zl. Co mam robic? Troche sie martwie za siebie i swoja dziewczyne, ona mowi ze nie ma sie czym przejmowac...
W Polsce tabletki wczesnoporonne i aborcja są nielegalne .
Jedyna opcją legalną są tabletki do 72h po stosunku.

Moim zdaniem istnieje nikła szansa na ciążę.
Nie chcecie dziecka to następnym razemz abiezpieczajcie się lepiej lub powsztrzymujcie od współżycia, a teraz... decyzja nalezy do was.

No tak ale wy jestescie juz pewnie po slubie;) macie meza i pewnie nie jedno dziecko. I dla was dziecko jest super. A ja jestem z dziewczyna 4 miesiace i nie chce takiej wpadki;/ co rodzicie by powiedzieli...zalamka. Odpowie dla mnie dla mnie dokladnie na pytania. A tabletki te 72h przed pewnie moglby zaltwic bez recepty ( przyjaciolka mojej dziewczyny ma znajomego ) wiec chyba nie byloby problemu.
Co to za pomys- tabletki na receptę bez recepty ?:angry:


Proszę dorośnijcie zanim się weźmiecie za sex.
 
Postinor Duo- tabletki 3 dni po, czyli do 72 godzin po stosunku można wziąść. Jeżeli macie wątpliwości, a nie minęły jeszcze te 72 godziny to idżcie na pogotowie lub do przychodni i każdy lekarz bez zbędnych pytań wam tam wypisze, wystarczy że powiecie co i jak. Dostajecie recepte i idziecie do apteki, po co jakieś kombinacje.
 
Postinor Duo- tabletki 3 dni po, czyli do 72 godzin po stosunku można wziąść. Jeżeli macie wątpliwości, a nie minęły jeszcze te 72 godziny to idżcie na pogotowie lub do przychodni i każdy lekarz bez zbędnych pytań wam tam wypisze, wystarczy że powiecie co i jak. Dostajecie recepte i idziecie do apteki, po co jakieś kombinacje.

Takiej odpowiedzi oczekiwalem. Dziekuje.

jeszcze jedno pytanko czy po uzyciu tych tabletek dziewczyna moze miec jakies problemy?
 
reklama
To są tabletki hormonalne. Ja raz też wzięłam i nie miałam żadnych komplikacji, powikłań. Jednak nie zaszkodzi spytać lekarza który wypisze wam recepte.
 
Do góry