reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piersi w ciąży

mi piersi urosły z miseczki b na c i oczywiscie zmienił sie obwód....i te brodawki-takie ciemne?! mam nadzieje że po ciązy jak przestane karmić troche zbledną????
 
reklama
Witam, jestem w 12 tygodniu ciąży, od kilku dni mam taki ból jakby ktoś wbijał mi igiełki w prawą brodawkę piersi. Co to może być?

Czy to takie niby kłucie niby swędzenia? Jeśli tak to nie wiem co to, pewnie ma związek ze zmianami jakie zachodzą w piersiach ale miałam to samo i czasem do tej pory mi chwilę dokucza;)

A moje pytanie jest z innej beczki troszkę, czy siara w ciąży pojawia się głównie w 3 tymestrze? Czy normalne jest, jak pojawia się mniej więcej w 24-25 tyg?
 
Czy to takie niby kłucie niby swędzenia? Jeśli tak to nie wiem co to, pewnie ma związek ze zmianami jakie zachodzą w piersiach ale miałam to samo i czasem do tej pory mi chwilę dokucza;)

A moje pytanie jest z innej beczki troszkę, czy siara w ciąży pojawia się głównie w 3 tymestrze? Czy normalne jest, jak pojawia się mniej więcej w 24-25 tyg?

Nie ma reguły w którym tygodniu ciąży pojawia się siara. U jednych kobiet pojawia się wcześniej u innych na samym końcu ciąży a u jeszcze innych w ogóle w ciązy nie występuję a dopiero po porodzie. ;-)
 
U mnie siara pojawiła sie miesiac temu czyli w 23tyg.
Co do zmian piersi to rosna mi od pierwszych tygodni,tylko ''miski'' o 3 rozmiary a obwod nic;)
 
Dziękuję za info:) No mi już 3 numery urosły ale na szczęście nie widzę, żeby robiły to nadal, więc może do porodu dadzą spokój bo później te rozstępy i flaczki... a wspomnę, że również małe A miałam przed, więc różnica jest ogromna:)
 
moje piersi także baardzo sie powiekszyły w ciązy.a tak około 34 tygodnia pojawiły się na nich rozstępy niestety wpływu jakiegoś wiekszego na to nie miałam:(a już po porodzie jak dostałam pokarmu to były gigantyczne aż nie mogłam uwierzyć.no i teraz może zbyt atrakcyjnie nie wyglądaja ale stanik push up:) założe i wszystko na swoim miejscu jest:)
 
reklama
Do góry