reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

połozenie płodu / kiedy sie zmienia na glowkowe/

reklama
Milena a czemu bedziesz miec cc?? masz wskazania.BO jesli chodzi tylko o polozenie to jeszcze moze sie zmienic spokojnie,

Moj lezy poprzecznie glowkowo.
 
głowka do góry i lezy tak ,ze glowke i raczki ma po prawej stronie,brzuszek na srodku,a nozki po lewej stronie mojego brzucha.
 
głowka do góry i lezy tak ,ze glowke i raczki ma po prawej stronie,brzuszek na srodku,a nozki po lewej stronie mojego brzucha.
haha masz malego akrobate :-D:-D:-D:-D:-D

moj dziec lezy zawsze buzia do brzuszka, czyli pleckami do mojego kregoslupa, jak sie zaprze nozkami, to naciska mi na kregoslup i to mega boli :-:)zawstydzona/y:...
 
U mnie też cały czas mały ułozony był pośladkowo, a tu prosze niespodzianka na ostatnim USG (32/33tydzień) jest główkowo.Myślę ,że nie ma tu żadnej reguły znam przypadki gdzie było ułożone główkowo, a przed samym porodem przekręciło sie i poród był przez cesarkę. nie ma co sie sresować. Mój mały tak figluje w brzuszku, ze pewnie jeszcze nie raz sie przekręci :)))

pozdrówka
 
dziecko zwykle się ustawia jak tezeba do ok 36 tyg potem z dnia na dzień szanse że się przekręci maleja ale zdazaja się i cuda że kilka dni przed się przekręca choc to już mało prawdowpodobne bo nie ma dziec miejsca na manewry . U mnie z synkiem na kazdy usg siedział na tyłku i tak już mu zostało . Dletgo miałam CC .
Teraz na kazdym dziecie jest juz ułozone głowa do dołu.
 
dziecko zwykle się ustawia jak tezeba do ok 36 tyg potem z dnia na dzień szanse że się przekręci maleja ale zdazaja się i cuda że kilka dni przed się przekręca choc to już mało prawdowpodobne bo nie ma dziec miejsca na manewry .

Dokładnie to samo mi wiadomo. Od 36 tygodnia szanse maleją. No i niestety u mnie to samo - dalej siedzi na pupie, a to już 36 tydzień...
 
reklama
Dokładnie to samo mi wiadomo. Od 36 tygodnia szanse maleją. No i niestety u mnie to samo - dalej siedzi na pupie, a to już 36 tydzień...

CC nie jest wcale takie straszne:-D Więc się nie martw ja bym chętnie poszła na drugie ale nie mam jak tego złatwić:wściekła/y: a dziecie woli głowa do dołu jak narazie . Możemy sie zamienic:-D:-D Ty za mnie urodzisz a ja za Ciebie na CC pójdę .

Zresztą jeszcze jest szansa że się obróci głowa do góry:tak: A ile waży teraz ?
 
Do góry