reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problem zajscia w ciaze

Dlaczegotak nie jestem ani biologiem ani chemikiem:no:......muszę poszperać u siebie na wątku, bo tam któraś z dziewczyn wkleiła artyluł o tym. Jak znajdę to Ci prześlę:tak:
 
reklama
Witam kobietki. Mam problem z zajściem w ciążę. Od przeszło 2 lat staramy się i nic. Martwię sie juz tym bo to duzo czasu staran sie o dzidziusia. Nie wiem co jest przyczyną tego skoro lekarz mówi że jest wszystko ok. Prosze doradzcie mi co robić. Mąż udaje że sie tym nie przejmuje żeby mnie nie martwić, ale ja widze że trudno mu sie z tym żyje.
 
Ewelusia pocieszę Cię w ten sposób, że ja rok czasu również kochałam się bez opamiętania, nie licząc płodnych-niepłodnych, nie dbając o kalendarzyk... I NIC! CISZA W ETERZE... W końcu mówię do męża-wtedy jeszcze chłopaka-że coś z nim nie tak, on na to, że ze mną coś nie tak... a miesiąc później byłam już w ciąży. Grunt to się nie zamartwiać, nie myśleć o tym, samo wpadnie. Poczekajcie jeszcze trochę, wyluzujcie, bo nastawienie to podstawa... Jeśli lekarz mówi, że nie ma przeciwwskazań to nie ma się czym martwić. Czasami tak jest, że trzeba swoje wyczekać na to wykochane i wychuchane dzieciątko;)
 
Do góry