reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Puste jajo płodowe 7 tydzień

Cudownie, gratuluje! Obym i ja mogła to napisać...[emoji6]


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
reklama
Dziewczyny!!! Jestem wlaśnie po wizycie u gine! Cud:))) pojawil sie malenki zarodeczek!!! Ma co prawda 0,36 cm wiec na ten moment wydaje sie za maly, ale widac, ze pika jego serduszko!!!
Niestety nie bylo na dopplerze jeszcze slychac echa, ale doktor powiedzial, ze moze byc jeszcze ciut za wcześnie przez te moje dlugie 33 dniowe cykle miesiaczkowe. Ogromnie Wam dziekuje za dobre slowo! Trzymajcie kciuki dalej, prosze. Mam nadzieje ze na kolejnej wizycie, za 2 tygodnie, uslysze bicie serduszka[emoji173]️!
Ogromne dziekuje za nadzieje i wsparcie!!!


Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni... niby.
 
Trafiłam dzisiaj na moja wypowiedz na tym forum... przewrotne to życie i takie niesprawiedliwe.... :(
Znowu sie nie udało, nieco ponad tydzien temu miałam zabieg... :(



---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Przykro mi... rok temu byłam w podobnej sytuacji. Straciłam ciąże w 12 tygodniu. Nie potrafiłam sobie poradzić. Miałam mega depresję. Ale kochana jestem teraz w 14 tygodniu ciąży i wierzę że będzie dobrze. Nie poddawaj się.
 
Inka trzymaj się zatem i mysl pozytywnie!

Ja w drugiej ciazy byłam pełna optymizmu i niestety to nie wystarczyło :( teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na wyniki badan genetycznych, z krwi itd...

Oba dzieciątka opuściły mnie w 12 tc :(


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Inka trzymaj się zatem i mysl pozytywnie!

Ja w drugiej ciazy byłam pełna optymizmu i niestety to nie wystarczyło :( teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na wyniki badan genetycznych, z krwi itd...

Oba dzieciątka opuściły mnie w 12 tc :(


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania
przyczyn...

Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
może z pomocą dobrego lekarza uda Ci się...
 
reklama
Na to liczę. ;)
Ale troche tym razem odczekam...
skończę sobie spokojnie magisterkę, moze po wakacjach...


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Do góry