reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposób na przyśpieszenie porodu???

Dołączył(a)
5 Kwiecień 2008
Postów
9
Miasto
Kołobrzeg
Hej kochane
icon7.gif
,mam termin porodu na jutro
icon10.gif
czop odszedł dwa tyg.temu,skurcze juz dosc silne lecz nieregularne,rozwarcie tylko na 2,5 cm i szyjka macicy na 0,5cm...Lekarz powiedzial ze to moze potrwac jeszcze tydzien:wściekła/y: wiec sie zastanawiam czy moglybyscie napisac czy znacie jakis sposob aby to przyspieszyc???ja slyszalam ze herbatka z lisci malin i cieplutki prysznic wzmagaja skurcze...
 
reklama
ehh, Karola, z przykrością stwierdzam że nie ma takich sosobów, a przynajmniej na mnie NIC nie działało. Łziłam na czwart piętro po schodach pare razy dziennie, brałam długą gorącą kąpiel, rozrzucałam zapałki i zbierałam jedna po drugej z osobna nachylając się po każdą, sex "do końca" (ponoć sperma ma jakieś skł. pobudzające skurcze), spacerowałam godzinami... i nic, dzidzia sama sobie wybrała datę porodu
 
hm, liscie malin, ohyda!!! ja zrezygnowałam z ego sposobu po dwóch herbatkach, myślałam że sie porzygam a nie urodze! :laugh2:
 
a ja wypiłam soczek z malin a nie z liści wieczorkiem, taki soczek ekologiczny i o trzeciej w nocy zaczęły się skurcze i jeszcze tego samego dnia Asia była z nami (10 dni przed terminem). Poza tym cały dzień spędziłam na zakupach.
 
mi pomogl seksik urodzilam tydzien przed terminem :-)ale taz bardzo dobrym sposobem jest ciepla kapiel takich sposobow jest sporo wiec warto poprobowac pozdrawiam
 
po cieplej kąpieli fakt nasilają się te moje nieszczęsne skurcze:tak: ale za mało aby wywołać jakąś akcję:wściekła/y:....nic się po takiej kąpieli specjalnie nie dzieje prócz tego że bardziej boli:szok:dzidzia strajkuje i nic jej nie rusza:crazy:
 
Ja kiedys słyszałam ze działa bardzo mocna kawa(mielona) i jak miałam skurcze to sobie ja zrobiłam.Tego samego dnia urodziłam:tak:Ile w tym prawdy nie wiem ale uwazajcie na ten sposob bo kawa wiadomo-podnosi cisnienie,zeby to ktorejs nie zaszkodziło.Ja nigdy nie miałam problemow z sercem ani z cisnieniem.
 
reklama
właśnie też słyszałam o tej kawie
icon7.gif
ale myślałam że to bujda jakaś a tymczasem nawet polozne mowia ze zeby troche wzmoc skurcze najlepiej wziac ciepla kapiel a potem wypic dosc mocna kawe:tak:tyle ze nie na kazdego to zadziala....ale jak tobie to pomoglo faktycznie to sprobuje wlasnie podczas skurczow :-D
 
Do góry