reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposób na przyśpieszenie porodu???

karola a długo już jesteś po terminie? może jakieś wiosenne porządki typu mycie okien by ci pomogło? Albo wejdź w jakims wieżowcu po schodach na 16 piętro.
 
reklama
termin mam na dzisiaj
icon7.gif
ale tak od dwoch-trzech tygodni mam skurcze dosc silne.jestem juz szczerze powiedziawszy zmeczona jak mops:dry:od dwoch dni mam bole w kregoslupie,przechodza w brzuch jak mam skurcze:szok:jestem obolala i czuje sie jak emerytka:-(wiem wiem marudze
icon10.gif
ale naprawde juz bym chciala aby bylo po wszystkim
 
termin mam na dzisiaj
icon7.gif
ale tak od dwoch-trzech tygodni mam skurcze dosc silne.jestem juz szczerze powiedziawszy zmeczona jak mops:dry:od dwoch dni mam bole w kregoslupie,przechodza w brzuch jak mam skurcze:szok:jestem obolala i czuje sie jak emerytka:-(wiem wiem marudze
icon10.gif
ale naprawde juz bym chciala aby bylo po wszystkim

no to jeśli nagle cie zabraknie na forum to będzie znaczyło że pojechałaś do szpitala.
 
Mnie ztarzymali w szpitalu dzien po terminie. Bylam na patologii i podawali mi oksytocyne zeby wywolac porod i masaz szyjki macicy. Nie chcialam zeby wymuszali porod ale nie chcialam tez lezec na patologii wiec probowalam roznych rzeczy - kawa, chodzenie, chodzenie po schodach, o seksik bylo trudno :-p. Dzien przed urodzeniem wypilam ze 3 siekiery, chodzial caly dzien, albo po korytarzu albo po schodach. nie wiem co pomoglo, ale mysle, ze dzidzior poprostu chcial juz przyjsc na swiat
 
A co do herbatki z lisci malin to kiedy najwczesniej mozna ja pic i ile razy dziennie?
Czy jest ona bezpieczna dla zdrowia dziecka i czy przypadkiem nie wywolam porodu przedwczesnego?:confused:
 
olej rycynowy :-) wypilam rano, po południu odeszły mi wody, tylko że młody ułózył się odgięciowo i nie dął rady sam wyleźć, ale to nie wina oleju
P.S. olej trzeba pić na czczo, około 4-5 łyżek stołowych wymieszanych z pół szkl świeżo wyciśnietego soku pomarańczowego. ale i tak jest okropny:baffled:
 
Mnie ginekolog na dwa dni przed terminem stwierdził, ze zrobi mi zabieg ( i tu były jakieś dwa nazwiska) ale pojęcia nie mam jakie. Wyglądało to tak, że dźgnął mnie palcem gdzieś w tamte rejony, co przyznam, że nie było przyjemne i powiedział, ze kobiety po czymś takim przeważnie w ciągu dwóch dni zaczynają rodzić. I rzeczywiście następnego dnia niby nic się nie działo, ale w nocy pojechałam do szpitala i po godzinach dreptania po korytarzu urodziłam córkę, dzień przed terminem.
 
reklama
Ale czy olej rycynowy jest bezpieczny..? Wlasnie czytam,ze nie powinno sie go stosowac w ciazy,bo moze powodowac powiklania i poronienia :baffled: dotyczy to pewnie wczesnych miesiecy, kiedy dziecko nie jest jeszcze gotowe by wyskoczyc z brzucha, ale mimo to.. zostalo mi 5 dni do terminu i juz wyprobowalam wszystkie sposoby,zeby zachecic lokatorke do wyprowadzki :-D sprzatanie, mycie okien, kawka(mam niskie cisnienie)-nic nie skutkuje.. chcialabym lyknac tego oleju, ale.. chyba nie zaszkodze dziecku,co??
 
Do góry