reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposób na przyśpieszenie porodu???

reklama
Hej mala czarownica,widze ze ty majowka wiec zapraszam cie na nasz glowny wateczek do pozostalych majoweczek :))))) Maj 2008 - Forum BabyBoom

dzieki za zaproszenie :-) regularnie was podczytuje, tylko jakos wbic sie w grupe nie moge :-D ale to sie zmieni, bo o niczym innym juz nie moge myslec jak porod i kiedy zobaczymy nasze malenstwo :-) a zeby otoczenia nie zanudzac, to zwroce sie do was ! o!
 
A czy w momencie gdy czuje sie ze porod sie zaczyna to mozna sobie zaaplikowac czopki glicerolowe aby zrobic kupke w domu a nie na sali????
 
A czy w momencie gdy czuje sie ze porod sie zaczyna to mozna sobie zaaplikowac czopki glicerolowe aby zrobic kupke w domu a nie na sali????

Tez sie kiedys nad tym zastanawialam, ale na tych czopkach nie pisze nic dokladnego i mysle,ze nie mozna..
Nigdy nie wiesz, jak dlugo bedzie porod trwal -lewatywa przeczyszcza cie raz a dobrze ;-) a czopki..moze to trwac dluzej, byc bolesne i wogole
W Anglii masz na pewno problem z kupieniem lewatywy, bo tu jest na recepte?
 
mala czarownica, widze żę nadal tu jestes:sorry2:

Na majowym watku juz sie rozpisalam, jak to mi nic nie pomoglo :tak:
Tyle,ze dzis pojechalam do szpitala na KTG, bo od rana przez kilka godzin nie czulam ruchow dziecka-zero doslownie i zaczelam sie niepokoic :-( ale serducho jej bije jak trzeba, wiec jest ok:-)
Czyli mi olej nie pomogl i teraz nic tylko czekac az lokatorka sama zmieni adres zameldowania :-D
 
hej kobietki ja mam termin na 27 maja,a na ostatniej wizycie 3 maja lekarz po zbadaniu stwierdził, że mam rozwarcie na luźny palec i poród nastąpi wcześniej:tak: powiedział , że przed 12 maja może być już po, a jeśli nie to 12 maja mam się zgłosić do kliniki i będę miała wywoływany poród i mam pytanko czy któraś z was miała takie coś?? proszę o komentarz jak to jest i czy długo trwa. Jest to mój drugi poród, a z tym pierwszym nie było łatwo :no: męczyłam się strasznie, skurcz za skurczem a dzidzia nie chciała wychodzić dopiero po całym dniu stwierdziła, że to ten moment- wspaniałe przeżycie!!
Mam nadzieje, że z drugim pójdzie łatwiej, a okarze się za 7 dni:tak: szybko zleciało - przyznam się że mam stracha, pozdrowonka czekam na komentarze
 
ja przy pierwszym dziecku miałam rozwarcie na 1 palec w styczniu, a urodziłam w terminie, czyli 15 marca, więc spoko
 
reklama
hej kobietki ja mam termin na 27 maja,a na ostatniej wizycie 3 maja lekarz po zbadaniu stwierdził, że mam rozwarcie na luźny palec i poród nastąpi wcześniej:tak: powiedział , że przed 12 maja może być już po, a jeśli nie to 12 maja mam się zgłosić do kliniki i będę miała wywoływany poród i mam pytanko czy któraś z was miała takie coś?? proszę o komentarz jak to jest i czy długo trwa. Jest to mój drugi poród, a z tym pierwszym nie było łatwo :no: męczyłam się strasznie, skurcz za skurczem a dzidzia nie chciała wychodzić dopiero po całym dniu stwierdziła, że to ten moment- wspaniałe przeżycie!!
Mam nadzieje, że z drugim pójdzie łatwiej, a okarze się za 7 dni:tak: szybko zleciało - przyznam się że mam stracha, pozdrowonka czekam na komentarze

Witam kolejna majoweczke i zapraszam na watek glowny do pozostalych majoweczek Maj 2008 - Forum BabyBoom
 
Do góry