reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świadczenia, zasiłki, L4 , urlop macierzyński i wychowaczy

kiedy poszlyscie na zwolnienie

  • I trymestr - do 12 tygodnia

    Głosów: 124 43,5%
  • II trymestr - 13-27 tydzien

    Głosów: 87 30,5%
  • III trymestr - po 27 tygodniu

    Głosów: 74 26,0%

  • Wszystkich głosujących
    285
To może po 30 dniu przepracowania czyli 31 zaczną Ci wypłacać, jeśli masz zwolnienie od ginekologa z kodem B czyli że jesteś w ciąży i musisz leżeć.
Najlepiej zadzwoń do działu kadr w swojej firmie i zapytaj.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Jestem na zwolnieniu lekarskim, pierwsze miałam od 26 września do 10 października ( środa). Dziś tzn 09.10 (wtorek) byłam po kolejne, by była ciągłość. Położna mi wystawiła z datą 11.10 czwartek)by była ciągłość.Nie mogła je wystawić z datą 10.10 bo wówczas nie pracują. I mam je od 11.10 do 31.10. I teraz mam mega stres. Kolejne będę musiała mieć od 1 listopada. A nie pracują wtedy. I czy teraz wystawią je od 2.11 czy od 1.11? Jeśli od 2 listopada to czy to nie będzie problem w Zusie?Bo będzie jakby dzień przerwy:-(
 
Do góry