reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tabletki na podtrzymanie ciazy :(

reklama
o nie! po ostatnich ciężkich nocach i przepłakanych porankach nie zamierzam dać się zbyć!
dam oczywiście znać i zaciskajcie mocno kciuki! :)
 
jestem po wizycie
skróciła mi się szyjka- ostatnio miała 32 mm, a dzisiaj 26 mm, więc założył mi pessar
zwiększył też dawkę duphastonu na 4 razy dziennie

wiecie coś o pessarze?
 
Pessar jest to krażek zalozony na szyjkę ,zatrzymuję skracanie się szyjki w tak szybkim stopniu.Pozwala donosić do wmiare normlanego terminu,chociaz czasem sie zdarza że tak szybko się skraca że krążek spada (Znam 2 przypadki).MOjej kuzynce i kolezence z pessarem udało się donosic.Mówili że jak sciagną do odrazu urodzi ale obydwie mialy wywołany poród.


KOchana leż! leż! leż ! czyli oznacza że bóle są efektywne które skracają szyjkę ,ja miałam takie szczescie że nic się nie działo do 30 tygodnia,na własne zyczenie dopiero sie skruciło.Nic nie szkodzi że masz pessar to nie oznacza że uchroni Cię w 100 % od dalszego skracania mimo że powinno.Powinnaś także zwracac uwagę czy nie masz jakiegoś zakazenia tzw grzybicy czy coś bo niestety przy pessarach łatwo bardzo takie coś.Nie wiem czemu dalej CI nie dał fenoterolu to duzo daje;//
 
Do góry