reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tabletki na podtrzymanie ciazy :(

Mój syn jest bardzo dobrym dzieckiem (tzn. grzecznym) Ja mogę cały dzień przeleżeć w łóżku (wstając na śniadanie, obiad i kolację no i przewinąć małego muszę) a on się sam bawi, często przyjdzie do mnie się przytulić, poleżeć i pogadać. Ma teraz taki super okres, że powoli zaczyna słowa układać więc jest ekstra.
 
reklama
Dzięki dzięki. Każdemu życzę takiego aniołka jakim jest mój syn. Wiadomo jak każde dziecko rozrabia i ma swoje gorsze dni ale patrząc ogólnie i porównując do innych dzieci jest bardzo grzeczny i rozumny.
mitaginka ja właśnie boję się trochę jak Wiktor zareaguje na drugie dziecko w domu. On jest na razie jeden, rozpieszczany przez nas i przez dziadków (jedyny wnuczek jak na razie), wszystko kręci się wokól niego a tu niedługo nie będzie już w centrum zainteresowania.... Do niego jeszcze nie dochodzi to, że mama ma dzidzi w brzuchu, olewa to centralnie. No ale mam nadzieję, że moje obawy są bezpodstawne i nie będzie zazdrosny o maluszka.
 
klaudusia wiesz, może na początku będzie troszkę zazdrosny, bo to będzie jednak dla niego calkiem nowa sytuacja, ale z czasem będzie się opiekował młodszym rodzeństwem, bronił itd. :)))
 
w nocy pobolewał mnie brzuch jak na @- tak skurczowo
teraz jest nawet ok, tylko że mam montażystów od drzwi przesuwnych i jest męczący hałas :/

a Ty klaudusia jak dzisiaj?
 
Ja noce ogólnie to mam spokojne, bez skurczy i twardnienia z czego ogromnie się cieszę. Dziś też mniej skurczy, czasami brzuch pobolewa jak na @ ale jest na prawdę dobrze.
Dziś w nocy obudziły mnie kopniaki maluszka! Walił jak opętany dziś :-D
 
w nocy pobolewał mnie brzuch jak na @- tak skurczowo
teraz jest nawet ok, tylko że mam montażystów od drzwi przesuwnych i jest męczący hałas :/

a Ty klaudusia jak dzisiaj?



Mitaginka podobno nie może tak pobolewac brzuch.mi tak powiedzieli że jak na okres ból to trzeba się zgłaszać do lekarza.takze na koniec ciąży tak boli i na poczatku ale nie w środku;/
 
Twardy zgadzam się z Tobą. Mi ginka powiedziała, że takie bóle jak na @ to mogą oznaczać początek poronienia albo przedwczesny poród więc jeśli boli tak np. przez godzinę cały czas to mam się pakować i lecieć do szpitala ale jeśli przechodzą to leżeć w łóżku i nie wstawać.
 
reklama
wiem, Dziewczyny, ale mój lekarz o tym wie :( jestem pod jego stałą obserwacją. Biorę leki, zmian w szyjce nie mam, a te bóle to mam już od prawie dwóch miesięcy...
 
Do góry