reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg pomocy

Dołączył(a)
21 Październik 2014
Postów
5
Miasto
lubelskie
tydzień temu byłam na usg (24 tc) lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku na wizycie dr również powiedziała że wszystko jest w porządku jednak zapis z usg nie daje mi spokoju i jestm na skraju załamania nerwowego bardzo proszę o zerknięcie na wynik może ktoś miał podobnie ??? prosze o pomoc

BPD 59,8 mm odpowiada 24w3d
HC 192,8 mm odp 21w4d
Ac 196,4 mm odp 24w2d
FML 42,3 mm23w6d
obawiam się o zapis HC
 
reklama
HC to obwód główki. Ja uważam że wszystko jest w normie i nie masz czym się martwić. Każde dziecko jest inne. Każde rośnie w swoim tempie Mój syn miał wszystkie parametry na 32tc na usg a właśnie obwód główki odpowiadał 36tc ma teraz 15 lat i wszystko z nim w porządku
 
Obwód główki jest też cechą dziedziczną. Zupełnie tak samo, jak twarz. Może ją dziedziczyć po rodzicach, albo wcześniejszych zestawów genowych. To, że teraz nieznacznie się waha wcale nie musi oznaczać nieprawidłowości. Jeśli coś byłoby nie w porządku,. lekarz by Cię uświadomił.
 
Do góry