reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    202

Asia84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Styczeń 2006
Postów
159
ciekawa jestem w jakim ty. urodziłyście swe dzieciaczki. Ja jestem w 37 tc. i już bym chciała... :)
 
reklama
Hej..Asia ..ja urodziłam w 40 tygodniu...dokładnie w dniu terminu....ale miałam poród wywoływany...bo kto wie, pewnie urodziłabym jeszcze później ;D
 
a ja urodziłam też w 40 tyg,nawet 4 dni po terminie ;) i cieszę się że urodziłam tak blisko wyznaczonej daty porodu :)
 
a ja urodziłam w 38 tc. czyli 2 tygodnie przed terminem i bardzo się z tego cieszyłam bo to był nadzwyczaj gorący sierpień... ;)
 
a mi wedlug daty porodu wychodzi ze mam urodzic w 41 tyg i 2 dniu czy tak dlugo moze trwac ciaza?jakie sa srednie tygodnie urodzen dzieciaczkow piszcie bo mnie tez to ciekawi
 
ja urodziłam w 41 tygodniu i 3 dniu, poród miałam wywoływany, bo nie wim ile bym chodziła z brzuszkiem, maluszkowi nie spieszyło się do nas.
 
helunia pisze:
a mi wedlug daty porodu wychodzi ze mam urodzic w 41 tyg i 2 dniu czy tak dlugo moze trwac ciaza?jakie sa srednie tygodnie urodzen dzieciaczkow piszcie bo mnie tez to ciekawi
Mi według terminu wychodzi ,że urodzę w 40 tc. i 1 dniu. Mówi się i zakłada,że ciąża trwa średnio 38-40 tygodni.Ale do 42 tc.to jest norma. 40 tc.to jest taki "orientacyjny", bo terminowy poród może odbyć się 2 tygodnie przed lub 2 tyg. po tym 40 tc.Ale wiem też,że tak po 11 dniach od wyznaczonego terminu,gdy nic się nie posuwa do przodu,poród wywołują.
 
to dobrze,że dodałaś jeszcze te 2 tyg. ! ja tak strasznie chciałabym urodzić trochę wcześniej,że zupełnie nie pomyślałam o 41 i 42 tc. Dziękuję za tą modyfikację:)
Pozdrawiam!!
 
reklama
JA urodzilam dokladnie w dniu terminu.I ciesze sie, ze nie po terminie, bo jeszcze bardziej bym sie chyba denerwowala...A dodam ze po USG mialam termin na 14 listopada, a po ostatniej miesiaczce na 16.Wiec zmescilam sie w obu terminach ;)
 
Do góry