reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?

W którym tygodniu ciąży urodziłyście dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    202
ja mam nadzieje ze urodze przed terminem albo w terminie
tylko nie po
juz nie moge sie doczekac a czekac ponad termin to ponad moje siły ;)
 
reklama
Madzia_S pisze:
Buu... :( Niesprawiedliwa ankieta...A co z tymi, które są juz w 10 -cu ciąży, jak ja...? Nawet nie będę mogła zaglosować... :( :( :(
dokładnie też tak myśle
nie powinna mieć ograniczonego czasu trwania
bo jak urodze w 41tygodniu to juz bedzie po ankiecie :mad:
 
KASIULA ankieta jest poprawiona,do 42 tc. w 43,raczej nie urodzisz ;)
Ja też bym chciała przed terminem,czyli teraz na dniach :) bo po terminie, to ciężko... Takie wyczekiwanie jest najgorsze..
 
witam mlode mamy:)
ja urodzilam w 39 tygodniu.
a co pomaga na szybsze urodzenie???
sex:))) i to prawda po ponad 24 godzinach od naszych przyjemnosci na swiat przyszedl jakub:)))



zapraszam na strone jakuba:) www.znajoma.republika.pl
 
Hej! Ja urodzilam w 38 tygodniu, ale to chyba ze stresu - zaczelam rodzic na lotnisku odbierajac Mame i Brata, ktorych 2 lata nie widzialam. :laugh:
 
Ja dokładnie urodziłam w 41 tcW poprzedzający dzien dostałam skurczy i to był poniedziałek a w wtorek miałam mieć robioną indukcje.Także mała i tak urodziła się w wtorek o 4.00 chyba sie wystraszyła ;D ;D ;D.
 
zgadzam sie co do seksiku
my zaczelismy w niedziele starac sie o przespieszenie i wystarczyla niedziela poniedzialek i w pon w nocy pojechalam do szpitala ;D
 
Czesc. Jau rodzilam w 37 tygodniu zatem 3 tygodnie wczesniej. Kacperek byl 3 doby w inkubatorku, a na sale dali mi go dopiero na 5 dzien. Strasznie sie martwilam bo duzo wymiotowal i dostawal duzo lekarstw i przez głowke i raczki, ale juz jest wszystko dobrze. W sumie bylismy 7 dni w szpitalu. :laugh: Pozdrawiam wszystkie mamy i ich skarby:)
 
reklama
Ja urodziłam w pierwszy dzień 42 tygodnia ;D miałam się w ten dzień zgłosic do lekarza, ale szyciej udało mi się urodzić :D
Niestety ani seks, ani chodzenie po schodach...nic mi niepomogło..trzeba było czekać na rozwój wydarzeń samemu ::)
 
Do góry