reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciazy..

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Hey dziewczyny...:-)...Sluchajcie okazalo sie,ze jestem w ciazy-drugi miesiac zaczyna sie dzisiaj i mam takie pytanie...Ile najwiecej wazylyscie w czasie ciazy?Obojetnie,ktora to bylo ciaza...Powiem,ze ja mam problem z waga,bo waze AZ 78 kg i boje sie,ze do konca ciazy dobije do 100kg.Moja kolezanka wazyla najwiecej w ciazy 99kg a wy?
 
reklama
Ewelka ja jestem w pierwszej ciązy, przed ciążą ważyłam 45 kg przy wzroście 150 cm, jak na razie przytyłam 7 kg, ale do końca dużo mi nie zostało :tak: Z początku strasznie dużo jadłam i to mi nabiło na wadze.
 
Ja w pierwszej ciąży przy 170cm wzrostu z 62kg przytyłam prawie 20kg:) A teraz postanowiłam nie popełniać tych samych błędów ale już mam 4kg na plusie:) Wagę łatwo zrzucić ale gorzej z rozstępami jak za szybko i za dużo się tyje...
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg,- przy porodzie 87,a w drugiej 18kg ,zaczynałam z tą samą wagą w oby dwóch,czyli 67 kg. Dodam,że dopiero po porodzie waga jest problemem,bo w tedy tak naprawdę widać ile się przytyło i ile trzeba zrzucić :-p
 
Ewelka, nie martw się. Ja przed ciążą ważyłam 73 kg, przed porodem 98 kg. Czyli 25 kg przytyłam i już to wszystko zrzuciłam. Wiadomo, byłoby miło tyle nie przytyc, ale mnie się to zdarzyło i nic strasznego z tego nie wyniknęło.
 
Hej! Ja niestety też przytyłam w ciąży 20 kg... Obecnie zrzuciłam od porodu 25 kg, tragedii nie robię, nic złego się nie działo. :) Do setki dobiłam PRAWIE :D
 
Przed ciążą było ok 48kg a teraz jest 59kg. Niby 11kg to bardzo dobry wynik, ale przeraża mnie, bo nigdy tyle nie ważyłam :p A mam 156cm wzrostu.
 
Ja ma 177 cm wzrostu w pierwszej ciąży przytyłam ponad 20 kg. Nie miałam roztępów, a do rozmiarów sprzed ciąży wróciłam dzięki diecie MŻ i fitnessowi. Prawda jest taka, że przy moim wzroście to te 20 kg jakoś się rozeszło, przytyłam wszędzie a brzuch był stosunkowo nie wielki - dziecko tylko 2,5 kg. Teraz 17 tydzień i już mam 6 kg na plus więc przewiduje, że znowu będzie 20 kg ;) Najważniejsze żeby nie było rozstępów a z resztą sobie poradzimy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej ewulka ja startowałam z taką samą waga jak ty i w czasie ciąży przytyłam 5,5kg z czego dziecko ważyło 3700 wiec nie tak dużo ale diete miałam dla cukrzyków. W pierwszej ciązy 11kg przytyłam tyle ze ważyłam mniej niż teraz ale niestety te kilogramy w ostatnich dwoch miesiacach doszły wiec mam troche rozstępów których nie idzie sie pozybyć..
 
Ostatnia edycja:
Do góry