reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Moze sprobuj robic test rano, niby niektore mozna robic o dowolnej porze dnia, ale po nocy daje pewniejszy wynik. Poza tym dobrze jest zaczekac kolo 2 tygodni po terminie miesiaczki.
Pochwal sie pozytywnym wynikiem ;)

Pozdrawiam
Marzena
 
reklama
hejka

no to ja zmiescilam sie w tym jednym procencie:tak:
pierwszy test jaki zrobilam mialam negatywny-zaufalam wynikowi i calkowicie nieswiadoma mojego stanu:-) pojechalam sobie na wakacje.dopiero pozniej kapnelam sie ze zle sobie wyliczylam miesiaczke i mi sie ostro spoznia.kolejny test byl juz pozytywny:-D.

zycze ci dwoch kresek przy kolejnym tescie:-)
 
Cześć dziewczyny
Chyba ja tez sie mieszczę w tym malutkim procenciku, jaki pozostawia test. Tyletylko, że ja robiłam 3 testy!!! Wszystkie negatywne!!! Najlepsze bylo to, że poszlam do ginekolog rano, mowiąc, że nie mam ponad miesiąc miesiączki, pobrano mi krew, mocz, zrobiono testy, badanie dopochwowe i co sie okazało? Nie jestem w ciąży. Powiedziałam mi pani, że mam przyjść za 4 tyg, jak nie będzie okresu, więc idę i co? Ponad 2 miesiąc w ciąży :szok:. Szok, 3 testy, badania, niemożliwe. Dlatego idz do lekarza, zrób testy, ale jak sie jest w ciąży to podobno się to czuje :tak:. Powodzonka




 
no niezle :) w takim razie ciagle jest jakas szansa...

taka sama ze w moim brzuszku jest dzidzi i taka sama, ze z jakis tam przyczyn okres mi sie spoznia (mimo, ze od roku przynajmniej byl zawsze regularny )...
 
Cześć dziewczyny
Chyba ja tez sie mieszczę w tym malutkim procenciku, jaki pozostawia test. Tyletylko, że ja robiłam 3 testy!!! Wszystkie negatywne!!! Najlepsze bylo to, że poszlam do ginekolog rano, mowiąc, że nie mam ponad miesiąc miesiączki, pobrano mi krew, mocz, zrobiono testy, badanie dopochwowe i co sie okazało? Nie jestem w ciąży. Powiedziałam mi pani, że mam przyjść za 4 tyg, jak nie będzie okresu, więc idę i co? Ponad 2 miesiąc w ciąży :szok:. Szok, 3 testy, badania, niemożliwe. Dlatego idz do lekarza, zrób testy, ale jak sie jest w ciąży to podobno się to czuje :tak:. Powodzonka

Normalnie szok! :rofl2: Z kriw tez nie wyszlo? :szok:
 
Cześć miłosniczko zielonej konserwowej fasolki! Poczekaj kilka dni a nawet tydzień z następnym testem. Ja moje zrobiłam za wcześnie [chociaż wg instrukcji z testu już powinno coś wykazać] tak chciałam zobaczyć te dwie upragnione kreseczki a tu jedna i jedna. To kupiłam zupełnie inny test poczekałam kilka dni i wyszły dwie, ale ta druga jakaś bledziuchna i nie wiedziałam czy czegoś żle nie zrobiłam. A dzisiaj jestem w 32 tyg ciąży. Test z bledziuchnymi dwiema kreseczkami trzymam sobie na pamiatkę. Zachcianek nie mam od poczatku ciąży, a wyglądam juz jak mały hipek, chociaz przytyłam tylko 8 kilo. A i zanotuj dobrze datę ostatniej miesiączki, bo później ciągle będą cię o to pytać i jest to ważne do obliczania wielkości płodu, terminów, proporcji dziecka itd. Powodzenia! Życzę dwóch kresek!
 
kolejny poranek bez @...

Dowiedzielismy sie, ze test z krwi kosztuje 35 zl. Musze to przemyslec :eek: ;-)
Dzis i tak juz nie zdaze bo pobieraja krew tylko od 7 do 9 rano.

Terminy miesiaczek mam ladnie pozapisywane. Tz co miesiac dokladnie notuje :tak: Ma nawet taki kalndarzyk w komorce ktory liczy dni plodne itp. Po jednym z przytulanek kalendarzyk ten obliczyl ze szans na zaplodnienie jest 5/6 :tak: co mnie dodatkowo zwodzi :eek:
 
Witaj.
Dziś pierwszy raz tu jestem.Wiesz moja przyjaciółka wykonała 3 test i każdy z nich wykazał brak ciąży a ją mdliło źle się czuła poszła do ginekologa zrobił jej USG okazało się,żę jest w Ciąży dziś jest mamą 14 miesięcznej Klałduni. A objawy typowe dla okresu z kolei ja miałam ale u mnie dwa testy wykazały,że jestem w ciąży a lekaż to potwierdził.Proponuje Ci idź do jakiegoś dobrego ginekologa, który ma dobry sprzęt do USG w tedy będziesz pewna. A ja narazie trzymam kciuki.........:-)
 
Wiesz u mnie test tez sie pomylil, tylko,ze na plus:tak: 5 dni spoznial mi sie okres (sporadycznie zdarzaly mi sie takie opoznienia), wiec go zrobilam i co pokazal dwie krechy. Bardzo mnie to zdziwilo, bo nasze starania, mielismy rozpoczac dopiero od nastepnego miesiaca, a pozatym bylismy dobrze zabezpieczeni:tak:. Umowilam sie na wizyte do gina,ktory ciazy nie potwierdzil, pobral krew do badania. Okazalo sie ze nie bylam w ciazy, za to mialam zaburzenia hormonalne, co nie przeszkodzilo mi w nastepnym miesiacu juz "naprawde":tak: :-D i z pelna swiadomoscia zajsc w ciaze. Zycze zafasolkowania. Trzymaj sie.
 
reklama
To zrób test z krwi jeśli masz być spokojniejsza. Testy z apteki raczej sie nie mylą, ale mogą być źle lub za wcześnie zrobione, no i przecież też kosztują. Jak kupisz dwa wyjdzie prawie tak samo jak badanie krwi. A tak zrobisz sobie przy okazji badania, może zaczniesz łykać kwas foliowy [ja żałuję że o tym nie wiedziałam kiedy pracowaliśmy nad moim maleństwem] i jeśli nawet okaże się że nie jesteś w ciąży to spróbujecie jeszcze raz. Powodzenia Lidko.
 
Do góry