reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o RUCHACH PŁODU

megii78 pisze:
Może masz rację, przeszłaś już przez całą ciążę w odróżnieniu od nas, ale napisz dlaczego tak uważasz.

Pzdr

ta fotka krazy po bb juz od dawna, jeszcze jak ja bylam w ciazy to ja widzialam...........

a co do tego dlaczego tak sadze, to dziecko ma chyba za malo miejsca zeby az tak wyprostowalo noge i nacisnelo na brzuszek mamy...........

jedyne rzeczy, ktore czyulam przez brzuch to pupa, czasem kolanko i glowa...........
 
reklama
To że krąży od dawna to niczego nie dowodzi, ale dalszy ciąg twojej wypowiedzi bardziej mnie przekonuje.
Pzdr

 
mowiac ze krazy juz od dawna mialam na mysli, ze juz pare razy czytalam ze to fotomontaz...........:) :)

zreszta przekonasz sie o tym na wlasnej skorze :) :)
 
Napisałaś "ta fotka krazy po bb juz od dawna, jeszcze jak ja bylam w ciazy to ja widzialam..........."

Ale pisząc to co piszę wcale nie twierdzę, że nie masz racji wręcz napisałam że mnie przekonuje twoja wypowiedź.
 
megii78 pisze:
Napisałaś "ta fotka krazy po bb juz od dawna, jeszcze jak ja bylam w ciazy to ja widzialam..........."

Ale pisząc to co piszę wcale nie twierdzę, że nie masz racji wręcz napisałam że mnie przekonuje twoja wypowiedź.

to nie zaden zarzut..........raczej wyjasnienie i sprostowanie.......... ;D ;D ;D ;D ;D

miloby bylo zobaczyc taka stopke swojej dzidzi...........ja widzialam tylko tylek Kubusia :) ale to tez bylo mile...........
 
Ja na razie widzę tylko uwypuklenia, "bliżej niesprecyzowane", ale mój maluch ma jeszcze sporo miejsca. :)
Pzdr
 
ja juz od dawna widze kolana pupe i jak dotykam brzuszka to odrazu mozna wyczuc gdzie co jest mimo iz mala 2 tyg temu wazyla juz 2 kg i jak sobie pomysle ze ma wazyc jeszcze prawie raz wiecej to przeciez i brzuch sie az tak nie powiekszy...moze nie bedzie tego tak widac ale calkiem mozliwe ze podobnie:):)
Wkoncu kazda kobitka jest inna i kazda dzidzia inna to pewnie zalezy tez od ulozenia:):)

Co do fotki to nie wiem ale tez dawnooo temu ja tu widzialam ... i mamy ktore juz urodzily chyba wiedza najlepiej czy jest wogole mozliwosc zeby cos zobaczyc procz gorek 5-7 cm :) dlugosci nozek itd:)
 
Moje drogie fotka to fotomontaz, nie zdajecie sobie sprawy jak grube są ścianki macicy- dzidzia nie dałaby rady tak mocno na nie nacisnać żeby uwypuklić swoje kształty tak dokładnie. Owszem wyczuwa się górki i pagóreczki, można się domyślać ze to rączka, tu kolanko (szczególnie po intensywności kopów ;)) ale takiego obrazka w lustrze nie zobaczycie. I dobrze nawet, wyobrażacie sobie gdybyście nagle doznały jakiegoś wypadku z uderzeniem w brzuch- przecież gdyby dzieciątko było tak "prawie pod skórą" jak na tym zdjęciu to łatwo stałaby się mu krzywda, a tak grube ścianki macicy je chronią.
 
Ja pierwsze ruchy poczułam w 20tc na początku nie wiedziałam czy to jest to ale kiedy zaczęło się częściej powtarzać byłam już pewna :laugh: teraz ciągle czekam kiedy dzidzia sie odezwie.Prawdą jest to że do dziecka można mówić obecnie jestem w 26tc i bardzo często mówię do mojego brzuszka a dzidziuś odpowiada kopniakami więc wiem że słyszy
 
reklama
Jestem w 22 tygodniu ciąży. Od 2-ch tygodni czuję jak dzidzia kopie i to już coraz mocniej. Ale od 2-ch dni nic nie czuję. Czy to jest normalne? Czy powinnam się niepokoić i zgłosić sie do swojego lekarza? Jest problem. Teraz jest długi weekend i nie przyjmuje. Co powinnam zrobić? Proszę o pomoc. Bożena
 
Do góry