reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zielony stolec

natunia

12 czerwiec 2008
Dołączył(a)
10 Październik 2007
Postów
151
Miasto
UK
czy to normalne aby w ciazy robic zielone kupki?jestem w 32tygodniu ciazy ale od jakichs 2 miesiacy robie totalnie zielone kupki.na poczatku myslalam ze to z powodu iz jem duzo zielonych warzyw ale przez ostatnie 3 tyg nie jadlam warzyw a kupki sa ciagle zielona.przyznam ze zaczelo mnie to niepokoic.czy to jest normalne?:baffled:
 
reklama
ja biore tylko ten podstawowy zestaw witamin,nie biore dodatkowo zelaza.
bylam u lekarza to dal mi skierowanie na badania kalu bo moze to byc jakas bakteria,wiec czekam
 
Dziewczyny!
Co lekarz wam powiedzial?? Bo ja mialam raz zieloną biegunkę i sie wystraszylami wzielam wegiel (lekarz zalecil w razie biegunek) Przeszlo na razie. Piszcie.
 
Ja też przez dłuższy okres ciąży(nie pamiętam dokładnie)robiłam zielone stolce,a nawet czarne.Po porodzie wszystko przeszło,co prawda nie od razu.
Kiedyś czytałam na ten temat że podczas ciąży to normalna sprawa bo coś się tam wydziela.
 
reklama
Do góry