reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ŻURAWIT w ciąży - przedawkowanie?

Izulek5

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Maj 2010
Postów
15
Miasto
Warszawa
dziewczynki które to brały, prosze odpwiedzcie ile razy dziennie mogę brać ten preparat, bo lekarz kazał mi łykać 1x1 a mi się coś ubzdurało i brałam przez 2 tygodnie 2x1 - czy to przypadkiem nie za dużo i czy nie zaszkodziłam dziecku?????? jestem w 21 tyg. baardzo się przestraszyłąm gdy się zorientowałam...

proszę odpiszcie :(
 
reklama
niby na ulotce jest napisane, że należy w pierwszych 3 dniach zażywać 3 kapsułki dziennie a później jedną. najlepiej jak zadzwonisz do swojego lekarza i się upewnisz, choć moim zdaniem krzywdy tym dzieciątku nie powinnaś zrobić, bo to tylko skoncentrowana żurawina, ale ja lekarzem nie jestem.
 
Izulek ;-) co się stało to się nie odstanie więc spokojnie.... teraz bierz żurawit tak jak kazał lekarz :-)

dzidzia juz dość duża jest, I trymestr za Wami więc powinno być wszystko w porządku :-)

Pozdrawiam i 3mam kciuki :-)
 
kochane dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Zadzwoniłam do swojego gina i powiedział że nie zaszkodziłam, dostarczyłam sobie najwyżej większą dawke wit c, ale żeby brać teraz 1x1. Mam nadzieje że nie chciał mnie tylko pocieszyć...

pozdrawiam,I.
 
z pewnością lekarz nie powiedział tego aby Cię pocieszyć:) jestem pewna, że nie zaszkodziłaś swojemu dziecku, tylko sie nie denerwuj, ponieważ stres to już akurat zaszkodzić może
 
z pewnością lekarz nie powiedział tego aby Cię pocieszyć:) jestem pewna, że nie zaszkodziłaś swojemu dziecku, tylko sie nie denerwuj, ponieważ stres to już akurat zaszkodzić może

popieram - stres w ciąży jest dużo groźniejszy, niż może się wydawać. co do tego preparatu to uważam, że twój gin ma rację, nie powinno się dzidziusiowi nic stać, tym bardziej,że 1 trymestr już za wami. ja co prawda biorę 1 kapsułkę dziennie i trochę innego suplementu, bo prouro, ale on też ma w składzie żurawinę i wit.C, a nadmiar witaminy C po prostu wysiusiasz, także nie powinno jej dotrzeć za dużo do dzidziusia. głowa do góry i relax!
 
reklama
racja Żurawitu nie da sie przedawkowac, bedzie tylko nadmiar witaminy C który i tak wysiusiasz:) też brałam te tabletki i nawet po kuracji lekarz zaleciła mi żeby brac je przez tydzien, a potem tydzien przerwy i tak w kółko - nie zaszkodzą a żadnym wypadku:) pozdrawiam:):)
 
reklama
Do góry