reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Dziewczyny, jak jest cesarka z ważnych powodów to oczywiście jak najbardziej zasadne. Niestety u mnie być powinno, nie zdecydował się lekarz. Koniec końców był chwyt kristellera czego koszmarnie się obawiałam i niestety ziściło się wbrew moim krzykom i wrzaskom. Pękłam bo nie zdążyli naciąć przez złą ocenę sytuacji - ogólnie koszmar. Teraz mnie czeka wizyta *Spam* żeby jakoś ocenić sytuację z blizną i może coś zaradzić. I chyba tylko dlatego, że czasu przy małej nie ma na użeranie się z biurokracją i zmową między personelem nie robię nic dalej ze szpitalem. Niuńka zdrowa to najważniejsze dla mnie.. CHciałam jednak zapytać - czy po porodzie jak jest blizna i chce się ponownie rodzić to można ćwiczyć tam masować itd żeby uniknąć nacięcia czy w drugim przypadku jest to już konieczne?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry