reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Witajcie kochane oraz nowa mamusiu .
Nareszcie mam upragniony internet dobrze że nie było tak dużo nadrabiana.
weekendzik spędziłam u teściów nabawiłam się powrotu kataru i teraz ledwo widzę . Kacper łobuzuje strasznie dzisiaj postawił swoje pierwsze kroki :) Bohater .
Postanowiłam iść na fitness bo muszę odpocząć zrobić cos dla siebie .
Mam nadzieje że niedługo spotkamy sie na spacerku :)
 
reklama
Cicho...sza....
Ja już drugą z rzędu noc mam zarwaną, a wszystko przez tę głupią szczepionkę p/odrze...mam dosyć! Moje dziecko jest tak rozdrażnione że nawet sama nie wie co chce, dzisiaj już trochę lepiej... Poszłyśmy spać po 4 nad ranem, a wstała o 9.00. Mój chłop pierwszy raz się poddał i o 3.00 poszedł spać do salonu...
Ostatnio męczę literaki na kurniku, znacie to?
 
Beti, ja łupię w kości i netopol :D

Co do pracy, to tak. Praca nie w Audi, a w Skodzie. Najpierw dyrektor (ten strrrasznie przystojny) wytłumaczył mi, że mam 2 godziny, żeby nauczyć się sposobów rozmowy z klientami. Później przyszła kierowniczka działu handlowego i wszystko mi tłumaczyła. Później uczyłam się sama, oglądałam samochody i zaczytywałam się w prospektach, a na koniec dyrektor był moim klientem i miałam mu sprzedać samochód. Po wszystkim stwierdził, że jest na tak i resztę szczegółów mam ustalać z kierowniczką. No i mam dać odpowiedź dzisiaj do 16, czy chcę tam pracować, czy nie, a jak chcę, to od jutra do roboty... Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach albo 8-16, albo 9-17, albo 10-18, co tydzień zmiana. I co druga sobota pracująca, ale w zamian się odbiera wolny dzień w tygodniu. Są też dyżury w niedzielę, dodatkowo płatne, ale na okresie próbnym nie muszę przychodzić i mogę się zamieniać z chłopakami, jak będą chcieli.
Póki co nie jest źle, bo Robert ma przerwę na studiach, więc będzie siedział z Młodą, ale jak dzisiaj pomyślałam, że nie będę codziennie z Moim Skarbem, to mi się tak smutno zrobiło
depressed.gif
Jak wróciłam do domu, to się odkleić ode mnie nie chciała
depressed.gif
No i przeraża mnie ilość wiedzy, jaką będę musiała posiąść i to nie tylko wiedzy z zakresy samochodów Skody, ale wszystkich marek na rynku, żeby je ze sobą porównywać... I na koniec - wymiana całej garderoby... Obowiązuje strój oficjalny, a ja takowych nie posiadam
ermm.gif
Buuuu, jak ja nie lubię tej niepewności
cry.gif
 
Nulini super! Gratuluje zdobycia pracy! :) A ile będą Ci płacili? Dogadałaś już warunki finansowe?
A co chodzi z tą garderobą? Oni Ci fundują jakiś "firmowy" strój, czy Ty sama musisz kupić sobie ciuchy? Jakie one mają być?

Wiecie co, byłam dziś w Galerii, chciałam sobie kupić sukienkę ale nic nie było fajnego... W ogóle te wyprzedaże jakieś beznadziejne. Kupiłam tylko młodemu jeansy w H&M.
 
asia, warunki finansowe mam dogadać jutro, przy podpisywaniu umowy... A wymiana garderoby jest konieczna, bo tam obowiązuje strój oficjalny - garnitury, garsonki, żakiety, a ja takowych ciuchów nie posiadam... Nigdy nie pracowałam na tak "poważnym" stanowisku... Oczywiście nie fundują strojów, będę musiała poświęcić wypłatę :)
 
Beti, no właśnie też się nie spodziewałam, że się da :) A Ty się szykuj, bo opiekę dla Tośki mam zapewnioną tylko do 20 lutego (Robert ma wolne na uczelni), a później będę musiała kombinować, jak ją do Ciebie dowozić i kto i kiedy będzie ją odbierał :D
 
reklama
Do góry