reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
Witam wszystkie mamy ;-)
jestem podczytuję ale na więcej brak mi już czasu, mam tyle pracy z Paulinką, że szok.
W czwartek mała zaczęła nam gorączkować powyżej 39 st ale udało się po troszku zbijać i uniknęliśmy szpitala, ale znów miała drgawki :-(
Dziś jest już ok na razie bo pewnie na wieczór znów ją złapie.
Zmykam, J w weekendy okupuje kompa do tego aukcje na allegro nam się kończą więc po niedzieli na spokojnie wpadnę.
Miłego weekendu dla wszystkich :-)
 
witam wieczorową porą... u mnie cały czas coś się dzieje... Karolka coraz więcej psoci i coraz nowsze rzeczy testuje nie mówiąc już o coraz to nowszych zachowaniach i umiejętnościach, do tego w ubiegłym tygodniu pies mi się rozchorował i doszły wizyty u weterynarza na szczęście zaczyna powoli wracać do normalności więc tera z zmagamy się z kolejnym ząbkiem u Karoli, dziś zaliczyliśmy krótki spacer ale niestety podmuchy mroźnego wiaterku zniechęciły małą do dłuższego baraszkowania... a w domciu już nudy niesamowite więc popołudnia mamy marudne i bardzo się dłużące - dziś Karola była już tak zmęczona i marudna że odpuściliśmy sobie kąpiel i zasnęła w zasadzie w mgnieniu oka:) zobaczymy jaka nocka przed nami...
co do fitnessu to widziałam na bilbordzie że mają kącik dla maluchów i zapewniają opiekę nad dzieckiem podczas gdy mama ćwiczy - dotyczy to scouta koło tesco... ja osobiście chodziłam w alejach ale to jeszcze sporo przed ciążą...
zajęcia na basenie w Kłobucku bardzo fajne- tam zaczynaliśmy naszą przygodę z basenem bo teraz to już sami jeździmy bez instruktora - najczęściej na basen do Kleszczowa, w Kłobucku było fajnie, sporo instruktorów, basen tylko dla maluszków i do tego sporo "sprzętu" z którego korzysta się podczas zajęć. Mi jedynie nie odpowiadało zaplecze gdzie przebiera się dzieci bo w zasadzie poza przewijakiem dostępnym zaraz przy basenie w szatni brak takich możliwości a nawet pomoc partnera niemożliwa bo szatnie z podziałem na damskie i męskie - może teraz coś się pozmieniało - pisze jak było jak ja jeździłam - może w Czewie będzie to lepiej zorganizowane... generalnie jeśli chodzi o zajęcia to warto skorzystać żeby wiedzieć jak trzymać dziecko i co robić żeby dziecko polubiło kąpiele nie bało się wody i poćwiczyło mięśnie...

ja na razie zmykam postaram się zajrzeć zaraz po weekendzie bo jutro mam gości popołudniu więc od rana okupuje kuchnię...
 
Ja też chętnie wybrałabym się na basen z Młodą, bo jeszcze nie była.W marcu jedziemy do aqua w Łodzi.
Mam do oddania wit k+d twist off, chce ktoś? ma termin do lipca tego roku.Mąż kupił na zapas i zostało...a szkoda zmarnować
 
Lili, a może Ty potrzebujesz wit k+d? oddam za darmo lub co łaska ;)
Dziś na obiad zrobiliśmy z mężem ruskie pierogi, i zjedliśmy tylko 3... a Wy ile pierogów zjadacie na raz? :D
 

Załączniki

  • pieróg 002.jpg
    pieróg 002.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry