reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Wieczorem właśnie mam zamiar wybrać się do Lidla, ciekawe czy coś jeszcze będzie do pooglądania. My już dzisiejszy krótki spacerek zaliczyliśmy. Jakiś senny ten dzień, na nic nie mam ochoty, Oskar też przygaszony.
Beti_Pola takich wielkich pierogów na oczy nie widziałam. Ruskie uwielbiam, ale pewnie takie dwa bym zjadła, choć do końca nie jestem przekonana:-D
Znacie jakiegoś fajnego dermatologa, muszę małego zapisać, ma jakieś znamię na bródce, pediatra kazała skonsultować. Czy po prostu jechać do zakładu na Sobieskiego?
 
reklama
Patrycja, bo to są pierogi dla leniwych- dużo jedzenia przy małym nakładzie pracy ;)
Na dermatologach się nie znam...
Moja co rano po obudzeniu się staje w łóżeczku i mówi "mamo papa uuu" czyli chodźmy na dwór do psa:) albo "oooooo"-czyli do Oliwii, albo "cio"-do cioci. Nie mam wyjścia, co dzień spacer minimum 30minut. Dzisiaj ją położyłam i padła tak że nawet nie zdążyłam jej butelki podać...śpi głodna.
Myślicie że lazania to dobry pomysł na kolację walentynkową?
 
Podobno najlepszy to dr Haszim czy jakos tak sie to pisze... Slyszalam o nim juz od wielu osob ale osobiscie nie bylam bo nie mialam potrzeby
 
Witam w ten biały poranek. Muszę pochwalić mojego synka, wczoraj kolacja była ok. 23:00, potem pobudka po 2:00 i dospał już do 7:00:-) Nawet jeszcze o 8:00 zrobił sobie drzemkę, teraz się bawi.
Dziękuje za polecenie dermatologa, dzwoniłam na Sobieskiego, ale kazali się odezwać po 21.02, bo Kubackiej nie ma i nie wiadomo co i jak. Wizyta nie jest bardzo pilna, więc poczekamy.
Kupiliśmy wczoraj używane krzesełko Peg Perego Prima Pappa, mamy nadzieję, że będziemy zadowoleni. Funkcjonalne jest, więc myślę, że będzie ok.
Zapisaliśmy się na czerwcowe zajęcia na basenie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chodziłam z małym do Kubackiej prywatnie, przez 2 miesiące. Niepokoi mnie to że podaje dzieciom dużo leków, w tym sterydów by "ukryć" problem... Skóra faktycznie się poprawi, jak to po sterydach ale problem najczęściej powraca.

Dzięki za namiary na "Rodzinna Cafe" to może być fajne miejsce :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry