reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

reklama
Już od jakiegoś czasu (kilka miesięcy) zdałam sobie sprawę (po przeczytaniu paru artykułów i książki) że mleko i jego przetwory to syf... Dlatego nie pije w ogóle mleka, jogurtów też nie jem, bardzo rzadko i co najwyżej zwykły naturalny sporadycznie.
 
my od wczoraj walczymy z gorączką 39,5 ... lekarz nic nie stwierdził, tylko zbijać nawadniać i obserwować bo może coś się dopiero rozwija bo nie ma żadnych oznak choroby... wizyt domowych nie ma bo za mało lekarzy w przychodni , mojej dr nie ma już 2 tygodnie i nie wiadomo czy jeszcze będzie przyjmowała... macie namiar na jakiegoś dobrego pediatrę który przyjeżdża na wizyty domowe? będę wdzięczna...
 
o moja pani która mnie leczyła, ale u nas w przychodni też nie ma wizyt domowych i przy każdej chorobie Nikosia ją wzywamy prywatnie, co fajne przyjedzie da leki i później każe się kontaktować żeby powiedzieć co się dzieje i jak trzeba coś jeszcze to przyjeżdza drugi raz lub każe do siebie do przychodni po recepty przyjechać, więc płaci się raz i ona poprowadzi choróbsko do końca i strasznie dokładnie bada maluszki.
Pani doktor Grochowina 604350414 tylko czasami musisz kilka razy zadzwonić bo jak ma pacjenta w gabinecie nie zawsze odbiera i przyjeżdza tego samego dnia.
Mam nadzieje że ci się przyda i spodoba się pani doktor no i że mała szybciutko wyzdrowieje.
 
A nam tylko Kubacka pomogła, sterydami nie faszerowała. Inne lekarki przepisywały tysiące rzeczy i nic, po wizycie u niej od razu było lepiej. Moja szwagierka też u niej leczyła dzieci, w tym syna ogromnego alergika, i była zadowolona.
 
reklama
Ciężko tak z dnia na dzień zrezygnować z nabiału. Uwielbiam maślanki i kefiry, ale jak to obejrzałam to mam opory żeby wyjąć kefir z lodówki...
Zgłupieć można, jest tyle syfu na półkach w sklepach, że właściwie należałoby z wszystkiego zrezygnować i założyć farmę z ogrodem:szok:
 
Do góry