reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta- New Mayo Clinic

nie no wiem że napisane ale ja bez grejpfruta schudłam 15 kg więc się tego trzymam. [BWyjątkowa mamo może pij ten sok i zrobimy eksperyment :)
A dlaczego czekasz do piątku- zacznij dziś będzie raźniej:)

Myślałam,że jesteś na tej SB diecie:-), ja chcę od piątku ponieważ mam egzaminy i jak coś to chcę mieć siłe na ich zdawanie.;-)

Natusa1988 dziewczyny z listopada też dukają sobie i wszystkie łądnie chudną ja nie mogę się do dukana przekonać chociaż chyba na Dukanie więcej można niż na mojej:tak:.

Mam zamiar jeszcze jeździć na rowerku tylko nie wiem czy przez to ,że tyle białka będe jadła to pojawią mi się mięśnie(a tego nie chcę).

Mam zamiar schudnąć 14kg(mój suwak nieaktualny waże więcej niż na początku-65kg.) Będę bardzo zadowolnona jeśli już będę na wadzę 55kg. po diecie przejdę na inna taką na której można troszkę więcej rożnorodności jeśc.

Od dziś znów serię brzuszków będę robić, na początek 30.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej wszystkim dołanczam sie do Was na forum babybooma i na dietke też dziś zaczełam :biggrin2:
nie mogłam się zdecydować czy Dukan czy new mayo Clinic i wybrałam te dietke poniewaz po 12 dniach jest " odpoczynek", moge gotowac jeden obiad dla siebie i meza tylko ja bez ziemniakow a przy dukanie musialabym gotowac dla siebie i meza a na to czasu nie mam poniewaz mam małe dziecko i na dukanie kategrycznie niewolno wieprzowiny a mnie np na wolowine niestac co do Dukana to minusem tez był długi czas trwania diety a w tej dietce długosc zalezy od nas samych jedny plus dukana to ze mozna sobie robic rozne pysznosci na zasadch dukana np pizza, nalesniki itd a tu chyba nie no wlasnie jak to jest mozna zastosowac nie ktore przepisy z Dukana np na chlebek dukanowski czy nalesniki?
Moja znajoma stosowała te diete i schudła 12 kg chyba w miesiac i bez efektu jojo niestety niemam jak sie jej podpytac o szczegoly tej diety bo wyjechala za granice i nie mamy kontaktu:no:

orjentujecie sie moze czym mozna zastapic ziemniaki bo jakos tak łyso jesc obiad w postaci miecho i sałata a co z kasza, ryzem? mozna?
czym zastepujecie chleb - moze byc lekkie pieczywo lub wafle ryzowe?
jakie w ogole jest wasze menu?

ja np w przepisie tej dietki mam rano i na obiad pol grejfruta lub pol szklanki soku i na kolacje 1/4 grejfruta a czytalam ze niektore z Was rezygnuja z grejfruta co jest błedem poniewaz [FONT=&quot] grejpfrut jest ważny-działa jako katalizator uruchamiający proces spalania tłuszczu[/FONT]
przesylam Wam kilka wskazowek dotyczacych tej diety :

1.Podczas każdego posiłku mozesz jeśc do syta
2.nie rezygnuj z bekonu na śniadanie i z sałaty , w tej kombinacji tłuszcz jest szybciej spalany
3.grejpfrut jest ważny-działa jako katalizator uruchamiający proces spalania tłuszczu
4.zredukuj kawę , zaburza równowagę insulinową , max.3 filiżanki dziennie
5.nie jedz pomiędzy posiłkami ,jeśli stosujesz się do wskazań , nie powinienes byc głodny
6.nie jedz deserów , chleba,białych warzyw i słodkich ziemniaków,możesz za to podwoić lub potroic mięso , sałatę , warzywa.Jedz tyle ile chcesz, czym więcej jesz w prawidłowej kombinacji potraw,tym więcej chudniesz
7.nie jedz owoców

UWAGI:
1.Dieta całkowicie eliminuje cukier i skrobię , które formują tłuszcz.Tłuszcz nie formuje tłuszczu,lecz pomaga spalaniu , możesz stosować obficie masło do warzyw.
2.Możesz stracic 4kg w ciagu 10dni.Nie będzie utraty wagi przez pierwsze 4 dni , ale stracisz 2 kg piatego dnia.Nastepnie stracisz ok 3/4 kg co 2 dni,dopóki nie osiągniesz zamierzonej wagi
3.wszystkie napoje mają być dietetyczne i bezkofeinowe
4.nie jedz białej cebuli,ziemniaków i selera
5.możesz jeść czerwoną cebulę , brokuły , sałate , pomidory,paprykę , zieloną cebulę , ogórki,rzodkiewkę,szpinak,marchewkę,zielona fasole
6.pij dużo wody

zyzce Wam powodzenia i wytrwałosci bo mi jest ciezko oj ciezko np bez słodyczy czy cukru:-(
 
Tak czytam i czytam i ciekawa jest ta dietka:-), plus dla niej ze sa dwa dni przerwy:-D
Mam pytanko do dziewczyn ktore stosuja te diete, mozna uzywac soku z cytryny np do doprawiania potraw( salaty, ryb)????
 
ja np stosuje cytryne do herbaty i dieta dziala nie wiem ile schudlam bo nie mam wagi ale po ciuchach i brzuchu widze ze sporo i co najlepsze nie cwicze w ogole bo niemam czasu ostatnio troche nie wytrzymalam i podjadlam troche słodyczy ale to dlatego ze bylam w gosciach i nie moglam sie oprzec tym pysznosciom :zawstydzona/y:
Ale stwierdzam ze dieta jest do przerzycia i najwazniejsze ze działa:-)
 
Ja jednak po przemysleniu jadlospisu zrezygnowalam z tej dietki ale wszystkim ktore ja stosuja zycze powodzenia:)
 
ja np stosuje cytryne do herbaty i dieta dziala nie wiem ile schudlam bo nie mam wagi ale po ciuchach i brzuchu widze ze sporo i co najlepsze nie cwicze w ogole bo niemam czasu ostatnio troche nie wytrzymalam i podjadlam troche słodyczy ale to dlatego ze bylam w gosciach i nie moglam sie oprzec tym pysznosciom :zawstydzona/y:
Ale stwierdzam ze dieta jest do przerzycia i najwazniejsze ze działa:-)
Hej zaczelam dzis dietke i zastanawiam sie jakie efekty osiagnelas... pozdrawiam
 
Do góry