reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Głód - co jeść żeby nie przytyć

Mama0306

Mama na pełen etat
Dołączył(a)
5 Październik 2009
Postów
3 693
Miasto
Warmia
Witam.

Zakładam nowy temat bo nie wiem gdzie sie wpasowac w inny. Otoz od pewnego czasu ciagle jestem glodna. Moglabym ciagle cos miec w ustach. Probowalam się "przetrzymac" i jeść mniej a częściej ale nic to nie dało. W takim razie mam pytanie: czy któraś z was też tak ma? A może znacie przekąski niskokaloryczne a wysoko sycące? Moze jakies diety?
 
reklama
przygotuj sobie rano z 1,5 litra ulubionego napoju typu herbata owocowa, zielona itd (tylko nie kawa ;-) ) i postaraj się często pić między posiłkami (nie wszystko na jeden raz). Do posiłków pij coś dodatkowo.
Mi ten sposób pomagał, po 2-3 dniach nie czułam już tak głodu:tak: A dlatego robiłam od razu tyle, żebym widziała ile wypiłam i ile wypić jeszcze powinnam (nie chciało mi się liczyć ile ml już wypiłam :sorry2: )
Jak wieczorem czuje ssanie, mimo że zjadłam do syta kolację, to tez parzę sobie herbatę.
 
myśle że taki problem ma 99.9% dziewczyn na diecie ;-) ja również :-)
i tak sobie myśle że może marchewka pomoże, albo co ja sie staram to nie myślec o diecie tylko zając sie czymś jak jesteś w domu w pobliżu lodówki, np. jakieś prace w ogrodzie, albo spacery,albo sprzątanko.
a jak wychodzisz gdzies to nie zabieraj drobnych na przekąski tylko tyle ile potrzebujesz, na autobus czy takie tam.
powiem jeszcze że szklanka wody u mnie w żaden sposób nie działa, bo słyszałam też takie "metody" :-)
nie mniej jednak,powodzenia.
 
Co do wody to po wodzie jeszcze bardziej chce mi sie jesc. A co myslicie o sokach przecierowych? Takich gestych. Moze po tym jakos sie uspokoi.

Czy ktoras z was brala tabletki na zmiejszenie laknienia? Jak sie po nich czulyscie? Nie koliduja one z antykoncepcyjnymi?
 
Ja teraz biore tabletki z zieloną kawą i działają świetnie! Moje diety zawsze kończyły sie niepowodzeniem bo nie potrafiłam nie podjadać a teraz jem 3 posiłki + owoc po obiadku i wcale nie jestem głodna! Koleżanka też stosuje i tak samo u niej działa (ona to nawet nie ma ochoty na kolacje czasami).
A co do brania z tabl. antykoncepcyjnymi to moj lekarz nie widzi żadnego problemu!
Polecam!
 
reklama
Grunt, żeby nie dać się zwariować. nie należy przesadzać z tym ograniczaniem jedzenia. Codziennie trzeba dostarczać organizmowi dawkę potrzebnych organizmowi wartości odżywczych. Jeżeli chce się schudną zdrowo, to najlepiej iść do dietetyka, który pomoże ułożyć odpowiednią, indywidualną dietę. Nie ma co samemu się katować jakimiś tam głodówkami, bo każdy wie jak to się kończy - i tak wraca się potem do wagi. Wniosek - odchudzać trzeba się z głową.
 
Do góry