reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Głód - co jeść żeby nie przytyć

Ja polecam wafelki ryzowe do podjadania,zucie gumy mietowej bez cukru i jablka lub chipsy jablkowe.I jeszcze`pestki dyni.Nie sa to moze przekaski sycace ale zdrowe
 
reklama
Warzywa są super, no i jabłka. Do tego mają błonnik więc na pewno pomagają w oczyszczaniu organizmu.
 
Witam :-) . Widzę że macie ten problem co ja kiedyś! Więc wam pomogę ; duża ilość wypitej wody nie bardzo pomoże - ja potem jeszcze bardziej byłam głodna.
Natomiast guma do żucia i jabłka wywoływały u mnie efekt ssania w żołądku.
Aż trafiłam na super dietę - w której można jeść wszystko i chudnąć.
Wystarczy nie łączyć ze sobą białek,węglowodanów i owoców,warzywa są neutralne.Można się przestraszyć ale jest to w gruncie rzeczy bardzo.... proste, łatwo można się nauczyć jak rozpoznawać odpowiednie grupy pokarmowe. Zajrzyjcie na tę stronkę i same zobaczcie jakie to łatwe. Powodzenia. Ja schudłam tak aż myślałam ,że jestem chora ale wszystko jest ok. Po pewnym czasie zmieniają się twoje nawyki żywieniowe i odchudzasz się nie myśląc o tym.
 
hej, powiem wam że sceptycznie jestem nastawiona do wszelkich diet, człowiek myśli wtedy tylko o jedzeniu i co ma zjeść, błędne koło.Ja spróbowałam po prostu jeść inaczej, przede wszystkim jak jem kanapkę to wszystko oddzielnie, tzn. najpierw pomidor jak najwięcej), ser, a na końcu kawałek chleba, jeśli jestem głodna to jem 2 łyżki otrąb i popijam dużą ilością wody, kupiłam sobie specjalnie szybkowar,wszystko jem gotowane wieprzowinę, białe mięso, z warzywami, oprócz tego że bardzo dobrze smakuje to szybko i łatwo się przyrządza
 
A może warto pomyśleć nad innym rozwiązaniem. Może to wcale nie głód a pragnienie bo to często jest mylone a odczucia są takie same. I tu pytanie, czy pijesz wystarczająco dużo wody w ciągu dnia ? Powinnaś pis samej czystej wody przynajmniej 300 ml na każde 10 kg masy ciał lub 500 ml na każde 10 kg masy ciała jeści dodatkowo ćwiczysz na siłowni lub inne ćwiczenia wykonujesz w domu lub fitness, cokolwiek :)
 
reklama
tak jak pisze koleżanka wyżej, może powinnaś pić więcej wody? przy ćwiczeniach dodatkowo jeszcze należy zadbać o odpowiednie nawodnienie, niedawno weszła do sklepów nowa ustronianka z potasem, która polecana jest osobom uprawiającym sport. może warto wypróbować też inne opcje niż tabletki, czy zioła. pozdrawiam:)
 
Do góry