reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kółko wzajemnej akceptacji - oby do celu

Moje Drogie!
Czy Wy macie dziś dni płodne??? ;) Jeśli tak, to powinnyście być na mężach a nie w sieci ;p;p;p 4 strony od rana napisały...
Mateuszkowa - nie wiem sama co sądzić o tym BLW. Jakoś moje 1-wsze dziecię nie było na tej metodzie chowane, a w wieku 6 lat miał inteligencję ponad przeciętną (robiłam testy w poradni psycho-ped, bo posłałam go rok wcześniej do szkoły). Za to teraz je BLW :-) ale ma już 12 lat...
Daję Bartusiowi czasem ugotowanego ziemniaka, marchewkę, plasterek jabłka, banana na miseczkę (miseczka przywiera do blatu, bo byłaby pewnie cholera wie gdzie) no i... jedzonko jest wszędzie na Bartusiu i w kuchni, przeciska je sobie przez palce i śmieje się z dźwięku a najczęściej muszę go ratować, bo napcha całą buzię i się dusi. Nie ulegnę więc modzie. Nie butelkuje, bo je kaszki łyżeczką od 6 m-ca no i... cycuje nadal.
I nigdzie mi się proszę stąd nie wybierać, ino z nami się dalej męczyć! ;p
Alusia - no ja Cię podziwiam z tym blondem! Stonowanie w domu sądzę, że nie wyjdzie, chyba, że zrobisz to kilkakrotnie, ale włosów szkoda... nie wiem, co teraz na tą tęczę nałożyć? może wygoogluj? :)
Edysiek - połamania nóg jutro na parkiecie! ;) a tak poważniej - udanej zabawy życzę, bo nie ma nic bardziej męczącego, niż nudzenie się na takich imprezach. Mój B. jest nietańczący, ja też średnio, prowadzę zaraz, nie potrafię być uległa w tańcu ;) no więc raczej biesiadujemy i skupiamy się na tzw. loży komentatorów :-) okropni jesteśmy wiem! :zawstydzona/y: ale to nasze małe hobby...
No poza zakupami, o które pyta Mateuszkowa: to chyba jakiś nałóg mojego B. i wiem, po kim to ma :-D
Dziewczyny, on ma chyba z 50 wód toaletowych, 70 koszul (wcale ich nie potrzebuje do roboty) jakieś 38 par butów i ok. 60 par skarpetek :szok::-):szok: ach....
 
reklama
Dobry wieczór. : ) Ileee wy dziś napisałyście. Nie zdążyłam wszystkiego przeczytać. :D

Alusia, ja kiedyś miałam czarne włosy, i tak o zawidziały mi się blond. Rozjaśniałam pare razy i mi różne kolory w różnych miejscach wyszły. Odczekaj trochę teraz z farbą, pomęcz się, ja farbowałam od razu po rozjaśnianiu i włosy mi zaczęły się rwać w połowie, były jak guma, musiałam ściąć na krótko. Koszmar. -,- Mam okrągło twarz i wyglądałam jak kulka. *_* Jedwab jest też bardzo dobry na włosy!

Mateuszkowa, coś czytałam, żę biegać będziesz. :D Bieganie dużo daje, najwięcej jak biega się pół godziny, chociaż pierwszego dnia zawsze jest trudno, codziennie dodawaj sobie pare minut, potem już będziesz biegać długo, szybciej i mniej zmęczona będziesz. I nie zapomnij o rozgrzewce, kolana, kostki, ogólnie takie rzeczy żeby kontuzji się nie nabawić, ja w listopadzie olewałam, potem miesiąc przerwy zrobić musiałam bo na kolano nie mogłam i w ortezie chodziłam. *_* Z moim Maksiem co do spania to też koszmar jest. Ogólnie dziecko ze złota, ale jak przychodzi temat Spanie to szaleju dostaje. Wtedy to się bawić by chciał albo najlepiej jakbym mu śpiewała, wtedy to raj dla niego. : P Ostatnio kombinował budzić się w nocy i chciał się bawić, ale powiedziałam o nieee.. Ja też muszę spać czasem. I mu przeszło jakoś.

Poza tym dziś Maksio krzyczał pięknie Ma Ma, Ma Ma, Ma Ma. Aż mi się łezka w oku zakręciłaaa jak to usłyszałam.. :D

W sumie, nie pamiętam która napisała coś o paleniu i bieganiu, ale w każdym bądź razie ja palę i biegam. Tylko, że bardzo mało, może dlatego mi to nie przeszkadza?

Edysiek, ja na dźwięk słowa CIASTO robię się głodna już. :D Uwielbiam ciasta, batonów, czekolady czy coś nie aż tak, ale ciasta to bym mogła wcinać non stop. Nigdy nie może być u mnie w domu kawałeczka ciasta bo to wiadome, że pochłone. :D Uwielbiam strasznie. Co do twojej astmy, to lekarz często się śmiał ze mnie jak chorowałam, że cudem nie mam. Ogólnie jestem mega alergikiem i dużo pierdół mi się pląta zawsze. Czytałam ile można spalić przy ćwiczeniach różnych. Tzn na fitappy.eu czytałam. I była też tam twoja zumba, tyle samo w ciągu minuty spala się przy zumbie co przy bieganiu truchtem. :D



Ja dziś zakończyłam poświąteczny apetyt. W połowie dnia wypiłam 500 ml maślanki, i cały dzień woda. A z ćwiczeń zrobiłam:
Ćwiczenia na wewnętrzną stronę ud ♦ cz. 1 | FITAPPY 2
A6W | FITAPPY 2
Ćwiczenia na dolne partie ciała (nogi, pośladki, uda i łydki) | FITAPPY 2

I 40 minut biegania. Jutro będę jeść normalniej, dziś tak trochę się oczyściłam po tym lepszym jedzonku ze świąt. ^^
Wszystkie mięśnie czuje. *_* W Polsce kupie sobie jeszcze hantelki.
 
Jolit@ ale ja nakładałam od końca a mimo wszystko u nasady wyszły prawie białe :D

Kropeczka to Twoj taki maniak zakupowy cooo? :) A co do dni płodnych to może i mamy :D haha ale to źle? Dobrze!! Lepiej jak są 4 strony od rana niż pustki :)) :D

Toxicstar no w sumie może i z tydzień się pomęcze bo ten kolor w sumie nie jest taki straszny :) tylko u nasady bardzo jasny ale potem są rude z kolorowymi refleksami :) co do ma ma ma ma to super ;) na całe szczęście że moje śpią już w miare ok tylko dlaczego oni wstają przed 6?? Jakoś nie moge się dobudzić.
A jak tam Twoj były? Odzywał się? A jak Bułgar? A kiedy będziesz w Polsce? ;)


Wstawać laski :)) :*
 
witam,
no dziewczyny ja tu protestuję, bo jak kurka siedzę i czekam na jakiś post to pół dnia nic ale jak mnie w domu nie ma to te cholernice po kilka stron piszą:-p
Ja wczoraj wybyłam rano, byłam u mamy, potem z Miłoszem u fryzjera, potem na spacerku z dziećmi gdy wróciliśmy z godzinę na podwórku chcieli być i suma sumarum wlazłam do mieszkania o 19 i szybko rozpaliłam w piecu, kąpiel Maksa, kolacja, łóżka itp itp i kopytka o 21 wyprostowałam:-D No i ćwiczyłam:tak:

Alusia ja tam w domu też bym całych włosów nie zaryzykowała rozjaśniać:-p Prędzej pasemka ale nie całą głowę, za mną chodzi taki fajny odcień rudego - u fryzjerki widziałam paletę barw i chyba na chrześniaka komunię sobie lajznę ale to u fryzjerki bo moje rozjaśnić trzeba będzie bo ja ciemne mam ale to się zobaczy bo perspektywa uzupełniania z kolei odrostów co 6 tyg jakoś mnie nie rajcuje:-p

Kropeczko jestem w szoku, że mężczyzna może być takim zakupowym chomikiem:laugh2: No a potem po 2-3 latach co z tymi ciuszkami robi? Czy uważa żeniech sobie wiszą w szafie bo kiedyś ubierze:-D

Toxi super, że wracasz na właściwe tory:tak: Dla mnie i tak ze zdjęcia wyglądasz bosko:-)

Mateuszkowa ty mi tutaj nawet nie próbuj odchodzić bo ja Cię tam w tym Krakowie znajdę:laugh2: Kochana nawet nie wiesz ile ja grzeszków mam, ale nie chce mnie sie pisać, że zjadłam jajko czekoladowe a nast dnia wafelka - tak jestem maniakiem słodyczowym i ciężko mi sie bez nich obejść i nawet nie zamierzam z nich rezygnować, ograniczyc tak ale wyrzucić z mego życia NIGDY!:laugh2:W ogóle nie wyobrażam sobie że mogłabym nie słodzić herbaty (poza zieloną i czerwoną) czy choć jednej kawy dziennie:sorry: Właśnie wypiłam słodzoną kawę - ograniczenie polega na tym, że nie słodzę 2 tylko jedną łyżeczkę;-)


Jolitk@ ty kupiłaś sobie sukienkę a mi mama wczoraj kupiła u nas na targu fajną bo były po 35 zł:eek: Jak uda mnie się zrobić zdjątko to pokażę:tak:

A tak w ogóle to miało być słońce a jest szarówa i mokro:baffled:
 
Witam :-)

Jeszcze mam chwilę, to zasiadam do BB.
Jolit@ ślub w kościele jest na 15, ale ja mam być przed 13 u młodej, co by jej pomóc się ubrać :tak:
Zaraz zaczynam sie szykować. Już mnie Angela woła, że mam jej paznokcie pomalować :-)
Wczoraj wieczorem jak przyszłam, to na śpiocha jej zakładałam papiloty na włosy :rofl2: Ona jak zaśnie wieczorem to nic jej nie zbudzi.

Zreszta ja sama też nie idę do fryzjera, tylko sama sie uczeszę. Nie lubię fryzjerów i nie lubie jak ktoś mnie po głowie maca :eek:
No i też z racji braku kasy.

Alusia to teraz masz kilka kolorów na włosach ? Poczekaj tak jak mówią dziewczyny i nie bierz się od razu za platynowy blond, może jakiś miodowy.

Toxi ja wcześniej nie chorowałam, jakieś 3 lata temu przypałetała się do mnie alergia i astma, o tak na stare lata :baffled:
Zumbe uwielbiam, w sumie to ona mi pomogła schudnąć. Bo jakoś na początku żadne ćwiczenie mi nie szły, a przy zumbie mogłam godzinami sie ruszać. Zresztą ja tak mam, że jak tylko słysze taką skoczna muzykę to od razu cała się ruszam :-)

Gaja fajnie, że udało się tak tanio kiecke kupić :tak:
Ja za tą co jutro ubiorę też dałam 35 zł.

Kropeczka mój to całkowite przeciwieństwo Twojego chłopa, jemu nigdy nic z ciuchów nie trzeba. Kupuje jak już nie ma co na tyłek włożyć. Po co tracić kasę na ciuchy, lepiej sobie nowy sprzęt wędkarski kupić ;-)

No dobra zmykam, nie wiem czy jeszcze zajrzę (choć pewnie tak, ale już może nie będe pisać)
To miłego weekendu życzę :-)
 
Gaja no ale najważniejsze że przeczytałaś i nadrobiłaś :** ;)) ;**
A wczoraj miałaś bardzo intensywny dzień widzeee ;)) a co do moich włosów to nawet nie żaluje że je rozjaśniłam ;) ale chciałam dzisiaj jeszcze raz to zrobić ale nawet moj małżonek stwierdził że mam z tydzień poczekać i dopiero wtedy nakładać farbe. Pomyśleee ;))
A 17 kwietnia są ogloszone wyniki przyjęć do przedszkola. Ciekawe czy moj syn zostanie przyjęty. Normalnie się bojeeee ;))

Edysiek no to udanej zabawy na weselu :* Kochana wyszalej się za nas wszystkie ;) ;*
A co do zumby to miałaś jakiś układ czy poprostu tańczyłaś do jakiejś konkretnej piosenki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry. :)

Alusia, ja to sie po moim rozjaśnianiu to ponad pół roku męczyłam i jeszcze miałam siano. Dopiero w ciąży mi odżyły, a teraz dbam o nie i wszystko z głową robie. :D P. się nie odzywał, póki co mam w sobie wielki żal do niego i może to i lepiej, nie chcę się z nim kłócić chociażby ze względu na Maksia. A bułgar codziennie przed pracą przywozi mi jakieś śniadanie. *_* W sumie miłe to, ale czemu musi mnie budzić o 6? *_*

Gaja, dziękuje, miło słyszeć. :) Z siebie w ubraniu też się cieszę, ale jak już widze w lustrze mój brzuch i nogi to mnie krew zalewa. : P Ale ty też fajnie wyglądasz. ;)

Edysiek, no ja Ci powiem, że mi astma groziła, mój lekarz uważa, że jestem jakimś cudem chodzącym, że jeszcze nie mam. Mam nadzieje, że tego unikne. No wczoraj się zdziwiłam, że przy zumbie można tyle spalić kcal co biegając : D Oczywiście zależy od intensywności, ale i tak mnie to zdziwiło. : D Też lubię tańczyć. Niestety nigdy nie znałam kogoś kto potrafiłby tańczyć. : )



Latte sobie robie i nie długo będę szła do mojego taty bo przyjechał z Polski. Pewnie mama jakieś żarełko dała. Ehhh.. :-D
 
Toxicstar to dzisiaj już też był? Co dobrego przywiózł Ci na śniadanko? A masz jakieś konkretne kroki i muzyke do zumby? Bo może w sumie też bym sobie potańczyła :)) ;)) a co do Twojego P to masz racje, pierwsze niech emocje opadną a potem napewno w jakims stopniu dojdziecie do porozumienia ;) ;*
 
Alusia, ja nie tańcze zumby, Edysiek uwielbia zumbe dlatego tak wspomniałam. : ) Dziś mi przywiózł sałatke z sosem czosnkowym, nie wiem jakim cudem ale trafia w mój gust z tymi śniadaniami. : D Noo, jak emocje opadną to wtedy jakieś konkretne decyzje podejmiemy. : P


@ mi przyszła, cholera jasna no!
 
reklama
Dzień dobry

człowiek rano chciał się poseksić, ale dziecko już nie takie "dobre" i nie pozwoliło :p trzeba czekac az zaśnie :p

Kropeczka, toż to Twój ma wiecej butów ode mnie hahaha ;-) kolekcjoner, ja też chyba daruje sobie BLW, bo taka moda, u nas łyżeczka na 1 miejscu, a do rączki jeszcze przyjdzie czas, żeby dostał coś wiecej niż chrupka :p bo napewno nie najadł by się samodzielnie tym.. co do komentowania to my mamy podobnie :szok::szok::szok: jakas masakra z tym ;-) i nie tylko na weselach jest gadanie:sorry:


Alusia gdzie to foto ?? zrób sobie z ręki :p później skasujesz jak coś, z przedszkolem będzie ok :-) to ten starszy synek idzie, tak ??

Edysiek udanej zabawy życze!! wrzuć jakiez zdj jak będziecier wystrojone :-) nie wiem jak pogoda u Ciebie ale u mnie już 15 stopni i słoneczko :rofl2:

Gaja gdzie Ty sie szwędasz ?? :-D:-D bardzo dodało mi sił to co napisałaś - że Ty też jesz słodkie, bo do tej pory widziałam Cię jako osobe, która slodkiego nie tyka !!!! nie wiem czemu, ale tak ponadludzka mi sie wydałaś z tymi ćwiczeniami itp:sorry::sorry::sorry:ja dzis mam w zamiarze jeść głównie jajka no zobaczymy..


Toxi, może on myśli, że Ty przy dziecku już nie śpisz tak wczesnie ??? mam nadzieję, ze zacznę biegać, bo okazało się, że mamy 200 zl do końca mca:wściekła/y::crazy: jest też kasa na koncie oszczędnosciowym, ale wiecie jak to jest tu się ruszy i zaraz poleci to co odłożone.. co do P. to masz racje, poczekaj może na jego ruch ???

Jolit@ hop, hop ? :sorry:
 
Do góry