reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odzyskujemy dawną sylwetkę:)

Witam. Aa ja się tak trochę wtrące mogę? 😉 może warto byłoby najpierw oczyścić organizm? TakieBo czyszczenie trwa 9 dni a efekty są rewelacyjne ! Ja osobiście zarzuciła tylko 4kg ale dwa rozmiary w dol 😄 myślałam że efekto jojo gwarantowany a jednak .... NIE!!! oczyszczenie robilam sobie w sierpniu potem na żadnej diecie nie byłam ale też nie objadalam się no wiecie bez przesady😅 trzymam ta sama wagę do dziś i rozmiar. Dodatkowo takie oczyszczanie rewelacyjnie wpływa na skórę paznokcie wlosy. Ja miałam przebarwienia na twarzy i zniknęły. Pozdrawiam.
 
reklama
po 3ciązach moje ciało jest koszmarne!Brzuch mam obwisły flak, kawał tłuszczu, pomarszczony galareta,koszmar jak patrze na swój brzuch to wręcz chce mi sie płakac.Wiem że po 3ciążach już nie bede wyglądac tak jak wczesniej, jak przed nimi, jak ważyłam58kg, te czasu juz nie wróca niestety.Ale bardzo chciałabym zrzucic pare kilo, by czuc sie lepiej, by lepiej wygladać i mieścić sie w ubrania.Po3ciązy przytyłam 25kg, masakra jak to teraz rzucić ,ważyłam 85kg ,teraz waże 68-69ale jeszcze jest spora nadwaga.Staram się, nieraz sa dni że mam silna wole, motywacje i potrafie sie odchudzać, ale potem nagle wszystko lega w gruzach i znów jem dużo.Kurcze musze wkoncu ostro wziąsc sie za siebie i byc stanowcza,
Trzymam kciuki, jest ciężko, ja obecnie 4 ciąża, waga sporo w górze, daleko do moich 60 kg sprzed ciąży. Tylko samozaparcie ale nie ma rzeczy niemożliwych 😀
 
Znam to, oj znam bo to na prawdę jest to dość trudne zwłaszcza, że niektórzy na zdjęciach od razu po ciąży wyglądają jakby nic się nie stało i w ogóle ciąży by nie było. A te nierealne rzeczy na ig to już totalna przesada.
 
Znam to, oj znam bo to na prawdę jest to dość trudne zwłaszcza, że niektórzy na zdjęciach od razu po ciąży wyglądają jakby nic się nie stało i w ogóle ciąży by nie było. A te nierealne rzeczy na ig to już totalna przesada.
Tak ale to norma. Potem brzuszek szybko się wchłania. Sama się zdziwiłam, ze wchłania się z taką szybkością.
Gorzej z rozstępami. Tego nie zlikwiduje ćwiczenie ani dieta bo są to jednak zmiany na skórze, które usuwa się w inny sposób...
Sama chodziłam na usuwanie laserem.
Link do: Plastyka brzucha - dr Raczkowska – Chirurg plastyczny w Krakowie
 
Ostatnia edycja:
Do góry