reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pilnie potrzebuję dietetyka- Warszawa

mamusiaszymusia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2009
Postów
23
Miasto
Warszawa
Dziewczyny, nie wiem jak to się stało, ale jestem po prostu gruba:(:( ważę 75 kg przy wzroście 165 cm. Muszę znaleźć dietetyka, który mną pokieruje, bo sama nie dam rady.
Chciałabym zajść w kolejną ciążę, ale najpierw muszę zrobić ze sobą porządek.
Będę wdzieczna za pomoc.
 
reklama
Witaj nie polecę Ci żadnego dietetyka bo nie znam osobiscie ani jednego. Jednak jest taki portal Vitalia i tam mozna wykupic diete na np miesiac przy czym dopasowują ją do twojego trybu zycia, masz zawsze kontakt ze swoim dietetykiem przez internet, to jest alternatywa dla zwykłego dietetyka, ale sama musisz wybrac która wersja realna i namacalna czy oline byłaby dla ciebie lepsza i bardziej mobilizująca
 
Witaj nie polecę Ci żadnego dietetyka bo nie znam osobiscie ani jednego. Jednak jest taki portal Vitalia i tam mozna wykupic diete na np miesiac przy czym dopasowują ją do twojego trybu zycia, masz zawsze kontakt ze swoim dietetykiem przez internet, to jest alternatywa dla zwykłego dietetyka, ale sama musisz wybrac która wersja realna i namacalna czy oline byłaby dla ciebie lepsza i bardziej mobilizująca
Wiesz, kwestia tego, że ja mam jeszcze lekkie nadciśnienie i reflux żołądkowy - wynik stresów:/ I nie wiem czy tam biorą pod uwagę również choroby i brane leki?
Kurczę, chciałabym urodzić maluszka już w przyszłym roku, ale w takim stanie nie chcę zachodzic w ciażę, bo to ryzyka dla dzidziusia:(
Pytam o radę, bo w Wawie jest mnóstwo poradni a chciałabym trafić do dobrego miejsca. Najbliższa obok mnie jest ta: Witaj na stronie startowej
I to jest plus, bo chciałabym tam się pojawiać raz na tydzień, a mam blisko.
Ale jeśli ktoś zna coś innego to czekam na info. Na razie zapisałam się tam.
Będę wdzięczna za pomoc, bo naprawdę mam wrażenie, że nawalilam nie dbajac o siebie a starania o maluszka się przez to przesuną i boję się, że mąż będzie miał o to pretensje.
 
sama dietą nie zredukujesz masy ciała bez efektu jojo. Musisz się przy tym ruszać jeśli masz tryb siedzący, a potem po pracy wracasz zmęczona i leżysz oglądając telewizje to zapomnij o zdrowym schudnięciu. Nie jestem dietetykiem, ani ekspertem, ale znam swój organizm i pogłębiam wiedzę o własnym organiźmie studiując na AWFie. Jeśli chcesz mogę Ci coś doradzić, ale to będzie od Ciebie wymagało dużego poświęcenia się i regularnego stosowania ćwiczeń oraz przestrzegania diety.
 
Hej! Nie tylko ty, ale ja też po ciąży nie mogłam dojść do siebie. Trafiłam do Pani Asi Koszewskiej z Diet-Point. Dietetyk na poziomie. Jest z okolic Piaseczna, ale spokojnie można się z nią umówić też w Warszawie. Niedroga i najważniejsze, że odchudzanie było skuteczne. A potem to nawet można i on-line. :-D
 
Bardzo mądre masz podejście do sprawy, przed zajściem w ciążę powinno się dbać o siebie i swój organizm. Tzn powinno się to robić zawsze ale tym bardziej przed podjęciem takiej decyzji. W Warszawie jest klinika Vimed, która zajmuje się takimi przypadkami. Oprócz tego, że układają diety takie klasyczne, które mają służyć schudnięciu (w 3 miesiące ponoć nawet 20kg), specjalizują się również w dietach dla przyszłych rodziców.
 
reklama
Witam, ja polecam dietetyka Grzegorza Kowaluka, który od niedawna udziela porad również w Warszawie, stworzył on Indywidualny system odżywiania i Treningu _ ISTO , który od lat z powodzeniem stosuje, Pomógł on wielu osobom, ponieważ ma duże doświadczenie, Możliwy jest też kontakt online i telefoniczny. Jest to osoba prywatna, dlatego nie odchudza ludzi "hurtowo", na prawdę polecam, jest on godny zaufania i zdecydowanie zna się na tym co robi. Przy okazji koszt wizyty nie jest wygórowany, bo ok 65 zł. ;)
 
Do góry