reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze zdanie - dieta Oxy

Haha Sabrinka masz rację. Rozumiem, że wracasz do oxy? Ja startuję od jutra, nie ma co odkładać. Detox i ekspresowe zrzucenie nadbaażu w jednym :D Mam nadzieję, że więcej mam do nas dołączy heh :)
Hejj. No niestety ten pierwszy tydzień trochę mi się "popsuł" i nie było sensu się za nic brać lub po prostu znalazłam tyle wymówek :p. Zaczynam od dzisiaj! A dokładnie mówiąc już zaczęłam, bo jestem po śniadanku.
Tak więc pierwsza faza Oxy in progress. Trzymaj kciuki, zobaczymy ile się da ze mnie wycisnąć jeszcze :p
 
reklama
Hejj. No niestety ten pierwszy tydzień trochę mi się "popsuł" i nie było sensu się za nic brać lub po prostu znalazłam tyle wymówek :p. Zaczynam od dzisiaj! A dokładnie mówiąc już zaczęłam, bo jestem po śniadanku.
Tak więc pierwsza faza Oxy in progress. Trzymaj kciuki, zobaczymy ile się da ze mnie wycisnąć jeszcze :p

Trzymam, trzymam, przepraszam, że dopiero teraz ale trochę mi się ostatnio wywróciło życie (pozytywnie).
Jak tam dietowanko?
 
No ja przerwałam bo musiałam wyjechać, teraz już od początku tygodnia jestem na miejscu i ten art mnie dodatkowo pobudził http://fitness.sport.pl/fitness/56,111350,17044429,Dieta_oxy___nowa_dieta_bialkowa_swieci_triumfy.html w sumie to na wyjeździe dałabym radę to ogarnąć, ale nie chciało mi się :(
Też czytałam, wisiał niedawno na głównej tam. Ja od jutra chcę wystartować z oxy, nie wiem, czy mi się uda dociągnąć do końca, ale chociaż 2 tygodnie.. U mnie to takie 2 tygodnie potrafiły sporo zmienić :p A jak się uda to będę starała się dociągnąć do końca, ale po walentynkach wyjazd no i nie wiem jak to będzie...
 
Cześć dziewczyny, jak tam dietowanko? Jak po wielkanocy?
Ja od poniedziałku robię nowe dietowanko z Oxy. Wykupiłam sobie pakiet na 3 miesiące, wiadomo - lato się zbliża ;). Każda mama też chce wyglądać.
Piszcie co u Was... bo cicho tu
 
Do góry