reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak poprawić humor przyszłej mamie?

saphira

mama Asi i Radzia ;)
Dołączył(a)
5 Styczeń 2009
Postów
34
Moja przyjaciółka jest w pierwszej ciąży i źle znosi zmiany zachodzące w jej ciele. Cieszy się że jest w ciązy ale z drugiej strasznie się martwi, że przestanie być atrakcyjna. Zawsze miała problemy z sylwetką parę lat temu udało jej się zrzucić nadwagę i teraz boi sie że straci to wszystko co z takim trudem zyskała. chciałam jej jakoś poprawić humor i podnieść na duchu ale nei wiem jak
 
reklama
noo tak ale chyba wiedziała z czym się to je ;)
jeśli już raz schudła to ja pociesz ze drugi raz tez da rade - gdyby co :)
i powiedz jej żeby nie jadła ZA dwoje tylko Dla dwojga to nie utyje 20 kg i nie będzie potrzeby zbytnio się martwic po porodzie schudnie od razu z 7 kg a jak przytyje ze 13 to już jej mało zostanie a przy dzieciątku trzeba zazwyczaj się naganiać to zrzuci :))
 
no coz ja zaczelam miec takie mysli dopiero po porodzie. chyba jakas depresja lekka mnie wtedy zlapala, bo patrzylam na swoje cialo i go nie poznawalam wiec troche ja rozumiem, ale przeciez powrot do ladnej sylwetki to tylko kwestia pracy. z reszta juz teraz moze o siebie dbac. wiadomo ze przytyje wiec moze juz teraz zadbac o skore zeby ostepy byly jak najmniejsze. jezeli chcesz poprawic jej humor to moze zabierz ja do jakiego spa na weekend albo chociaz na dzien. wiem ze w warszawie w spa ce-ce maja specjalne zabiegi dla mam. moze jakis fryzjer, kosmetyczka zeby poczula sie kobieco. to zawsze poprawia humor :) no i pokaz jej zdjecia gwiazd ktore w szybkim czasie wrocily do super ofrmy. nie ma nic czego nie daloby sie wycwiczyc :)
 
O to się zgodzę z antylopką. Ja co prawda dużo nie przytyłam w ciąży ale karmiąc piersią po 2 tygodniach wcisnęłam się w spodnie sprzed ciąży. A jak przestałam karmić to waga stanęła.
 
Do góry