reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tylko mama

Kamilka, nie martw się, nawet nie wiesz, jak wiele mam przeżywa to samo. Mój synuś też jak jest w domu ktoś inny, a w szczególności tatuś (ale może być też babcia, dziadek, wujek...) to ja jestem najmniej atrakcyjna. Jak kiedyś wyjechał na dwa dni z tatusiem do teściów, to po powrocie nawet spojrzeć na mnie nie chciał, tylko tata i nikt inny. Bawił się ze mną jakby z łaski, a jak tata musiał wyjść z domu albo chociaż do łazienki to była histeria okropna.... Ale to pewnie już tak musi być - pewnie w Twoim przypadku jest tak, jak w moim, to znaczy mamę ma dziecko na codzień - mama go karmi, przewija, wstaje w nocy, bawi się, wyprowadza na spacer...... ciągle mama - nuuuda. Więc jak się dziecku trafi ktoś inny, a zwłaszcza rzadziej dostępny tatuś, to już jest COŚ!! Ale nie martw się, dzieci i tak napewno nas kochają. Choć serce czasem pęka, to fakt. Jednak mój synuś ostatnio często przychodził do mnie, przytulał się i mówił - Filip luuubi mamusię. To znaczy, że jednak nie jest tak źle. Jestem pewna, że i Twoje dziecko Cię "luuubi" ;)

pozdrawiam
nikita
 
reklama
dzieki wielkie nikita za pocieszenie. Ciesze sie że Filip Cie lubi ;D juz nie moge doczekac sie jak mój Marcelek tez powie ze mnie lubi ::) - póki co to wylewam łzy w poduszke i czekam cierpliwie.
 
Do góry