1. do 3. z 3
  1. #1
    Początkująca(y) Avatar betiks
    Zarejestrowany
    03-2008
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    24

    Post Wzdęcia i bolący brzuszek

    Mam taki problem.Moja córcia(20 mies.)od urodzenia własciwie miała problemy z brzuszkiem.Miała zaparcia ,a kupke robiła nawet co tydzień,ale była normalna i bez wysiłku.Pediatra mówiła,że tak sie czasem dzieje u "piersiaczków",ale dostawała Debridat na lepsze trawienie.Teraz robi kupke średnio jedną co 2 dni,też bez problemu.Ale niepokoi mnie to,że kiedy wieczorem położymy ją spać mniej więcej po godzinie spania zaczyna sie płacz i bąki.Staramy sie nie dawać jej nic co powoduje wzdęcia.Dodam,że mała ma skaze białkową i dostaje Bebiko sojowe i kaszke ryżową na nim.Daje jej butle rano i wieczorem,ale w dzień nic się złego nie dzieje.Jak sie budzi w nocy masuje jej brzuszek i daje zioła ułatw. trawienie(dla niemowląt oczywiście).Ale i tak musi sie wybączyć i dopiero spać dalej.NIe jest tak każdej nocy,ale dość często i męczące dla nas wszystkich(ciężko sie wyspać).Co robić?


  2. #2
    Początkująca(y) Avatar neska925
    Zarejestrowany
    11-2007
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Wzdęcia i bolący brzuszek

    Witam ja miałam podobny problem z moim synkiem! Wojtuś mial wzdęcia i bolal go brzuszek i tez mu przez poł nocy masowałam brzuszek!!! Dopiero jak odstawiłam kaszke { NESTLE i zwykłą manną}mały spi calą noc; i zamiast kaszki dostaje kleik albo budyń.Sprobuj przez kilka dni mam nadzieja za pomoze tak jak mojemu maluszkowi!! Pozdrawiam !!!

  3. #3
    Początkująca(y)
    Zarejestrowany
    10-2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Wzdęcia i bolący brzuszek

    Przyczyn wzdęć u niemowląt może być bardzo wiele (przeczytajcie np. tu wzdęcia u niemowlaków) Najlepiej, jeśli nie przechodzi dziecku samo, skierować się do lekarza, on najlepiej wybada przyczynę, dlaczego dziecko ma wzdęcia. Może dieta jest niewłaściwa (mama je za dużo strączkowych, cebuli, kapusty?)

Podobne wątki

  1. Zakupowe szaleństwo!
    By bogda in forum Dzieci urodzone w marcu 2007
    Odpowiedzi: 3509
    Ostatni Post / Autor: 12-11-2009, 16:43
  2. nutramigen - wzdęcia po...
    By mama-stasia in forum Kuchnia alergika
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 18-07-2006, 22:27
  3. brzuszek
    By Doxa in forum Dzieci urodzone w październiku 2005
    Odpowiedzi: 1933
    Ostatni Post / Autor: 19-06-2006, 22:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •