reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

H A A L O O ... to ja. Poznajmy się :)

Hej! Poczytuję tu Was od niedawna, i postanowiłam, że i ja się przedstawię! Mam na imię Paulina i jestem mamą 6-cio miesięcznej (dziś kończy 6 miesięcy) córeczki Amelii. Mam 20 lat, i ważę ok. 82 kg, Już od dłuższego czasu próbuje zrzucic pozostałe 20kg z 35, ale od porodu udało mi się tylko 15. Nawet szczuplej nie wyglądam !! No tyle o mnie.. ufff
 
reklama
Hej Kobietki ;)
dzisiaj szukałam jakiegoś forum, gdzie można sobie porozmawiać i poznać jakieś fajne osoby i trafiłam tu, ale widzę, że tu w miarę cicho i spokojnie ;) idę poszukać jeszcze innych tematów dla siebie :)
 
Witam ;-) trafiłam tu przez przypadek ale widzę cisze i spokój na forum :baffled:
Mam na imię Beata,mam 24 lata i jestem mamą 7 miesięcznej córeczki i od czasu ciąży i porodu przybrało mi sie dość dużo kilogramów co bardzo mnie dołuje i sprawia że nie mam silnej woli by się ruszyć i zrobić coś z tym :zawstydzona/y: Od 2 lat mieszkam na wyspach, nie pracuje i chyba nawet nie chce szukać... chciałabym drugą fasolkę :-D ale mój men nie chce na razie :confused: Miło będzie poznać kogoś kto wypędzi ze mnie tą depresje związaną z wagą :sorry2:
 
WItam :) mam na imie Sylwia .Jestem mama 3 tygodniowej Lauruni.
W ciąży przytyłam 15 kg. a startowałam już z nadwagą...
Nigdy nie miałam rozstępów ale w ciąży pojawiło się ich mnóstwo !!! Nie potrafię ich nawet zliczyć.
W ciazy jeszcze akceptowałam siebie .. bo cieszył mnie brzuszek w którym jest moje maleństwo.
Ale teraz po porodzie nienawidzę swojego ciała... chce mi sie płakac jak patrze na siebie.Mam nadzieje,że znajde tu podobne osoby.
 
A ja jestem już drugi dzień na diecie. Mam sporo do zrzucenia, już się źle czułam z sama sobą.
Mam 15 miesięczną Martę- moją największą miłość plus męża :D który zupełnie we mnie nie wierzy, ale obiecałam sobie że tym razem tak łatwo się nie poddam.
 
reklama
Witajcie :) Po dwóch miesiącach jedynie czytania postanowiłam, że należy przestać Was tak podglądać z ukrycia i ogłosić wszem i wobec, że to, co piszecie czyta ktoś, co mało tutaj się udziela ;) Jestem Wiktoria, mam 27 lat i jestem miłośnikiem i samoukiem medycyny. Od razu piszę: nie doradzam, bo nie jestem specjalistą, ale chętnie podzielę się wiedza o specjalistach, którzy mogą doradzić, bo w swoim krótkim życiu bardzo dużo takich poznałam. Stety! Bo pomogli! Aha, może dla większości wyda się to dziwne, ale od zawsze walczę ze swoją wagą - ZA NISKĄ wagą. Tak, są ludzie, którzy mają taki problem :)
 
Do góry