reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy dzieci "rok po roku" i z nieco wieksza roznica.

Bo tak naprawdę to ja mam dość tych dziecięcych rzeczy - wózków, łóżeczek, krzesełek, pieluch, nocnikow itp. I liczę na to ze jak raz się tego pozbędę to już na zawsze

Mujer - najlepiej się na trzecie zdecydować szybko, zanim pierwsze zacznie się wymądrzać , a drugie buntować ;-)
Co do spania to przyznam , że jestem zbyt leniwa, żeby noworodka odkładać do jego łóżka. Wspólne spanie (szczególnie przy kp) jest zdecydowanie łatwiejsze . Na szczęście maluchy dały się przenieść. Choć starsza często w nocy do nas przychodzi, nawet nie wiem kiedy :-)
 
reklama
Adaś do 2 miesiąca wstawał raz na jedzenie, a potem przesypiał noce, więc u nas nie było takiego problemu ;)

Z trzecim chciałabym poczekać ze 2 lata, bo chyba trójka rok po roku by mnie przerosła :p
 
Poziomki, ile masz dzieci? Bo chyba niezłą gromadkę :p U mnie będzie podobna różnica, ale jak na razie aż tak się nie boję, damy radę ;)
 
U nas różnica 16 miesięcy. Na początku ciężko ogarnąć ale teraz miód. Teraz już duże i pomocne. Do tej dwójki mam jeszcze jednego.
 
reklama
Tasia dziekuje za wsparcie.. Boje sie bo z starszym co rusz jacys lekarze a gdzie tu malucha ciagac po przychodniach

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry