reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co czytacie dzieciom?

Koszmarny Karolek jakoś mi się nigdy nie podobał - podobnie jak Wampirek. Uważam, że są fajniejsze historie niż takie cuda nowoczesne ;-) Ale za to coraz bardziej wciągam się w temat bajek terapeutycznych :-)
 
reklama
Ja zazwyczaj chodzę ze swoimi dziećmi do księgarni i pozwalam im się chwilę pokręcić i samym wybrać książkę, którą kupimy. Wiadomo, musi przejść moją cenzurę, ale zazwyczaj wtedy dzieci chętnie po nią sięgają, jeśli same się na nią zdecydują.
Mi tata czytał baśnie braci Grimm, ale z cenzurą na te straszniejsze momenty, hehe.
 
Wiersze Brzechwy jak najbardziej,Tuwima raczej nasz synek nie lubi,wiec póki co odłożyliśmy je na bok:) Ostatnio wróciliśmy takze do Kubusia Puchatka:)
 
Mój synek ostatnio upodobał sobie książeczkę "Co się dzieje kiedy śpisz". Co wieczór na dobranoc z chęcią mu ją czytamy.
 
Oczywiście,że czytam swojemu dziecku i staramy się zawsze przed snem tak na Dobranoc,aktualnie są to dla młodszego syna Baśnie Andersena a dla starszego czytamy razem komiksy,najczęściej kaczora Donalda:)
 
reklama
Do góry