reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone w Sierpniu 2004

marcysia834

mamuska
Dołączył(a)
2 Listopad 2011
Postów
546
Miasto
UK
Witam :-)

Jestem mamą Oliwii urodzonej 16 sierpnia 2004 roku w Zielonej Górze.......

widzę że nie ma takiego tematu to ja załączam........ czy są tu jakieś mamy które rodziły w sierpniu 2004 roku?? Obecnie mieszkamy w Uk ale co roku na święta jeździmy do Pl ...... następny wyjazd w kwietniu.....

z miłą chęcią poznam jakieś mamy co mają dzieci w tym samym wieku ( może jakaś z Zacisza jest? )
 
reklama
witam ja tez urodzilam 2004r corke ma 9lat a syn urodzil sie 2000r ma 12lat i w szpitalu w Knurowie teraz spodziewam sie maluszka tez bede rodzic tam gdzie moje pociechy.moja corka to uparte dziecko i czeka ja komunia w tym roku a syn to wszystko zrobi lecz razem jak sa to sa potworki mozna dostac do glowy ale nie jest tak zle ciesza sie na przyjscie malucha tak jak ja .Pozdrawiam
 
reklama
Do góry